szukaj

Aktualności

"ZPP Śląsk" rozpoczyna swoją działalność w regionie

26.04.2017


W kwietniu br. pod szyldem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców powstała kolejna organizacja lokalna zrzeszająca przedsiębiorców z województwa śląskiego - witamy w naszym gronie!


ZPP „Śląsk” powstał, aby zrzeszać mikro, małe i średnie firmy. Został powołany przez aktywnych przedsiębiorców działających z sukcesami od lat w Polsce i dostrzegającymi problemy związane z niesprawiedliwym działaniem urzędników państwowych w stosunku do polskiego sektora MSP. Dzisiaj, ta najważniejsza z gospodarczego punktu widzenia grupa, nie ma realnego wpływu na ustawodawcę. Założyciele ZPP „Śląsk” uważają, że przyczyną takiego stanu jest rozproszenie, brak zorganizowania i bierna postawa przedsiębiorców. To tylko kilka powodów, dla których przedstawiciele ZPP „Śląsk” zapraszają właścicieli i prezesów firm z różnych branż  do współtworzenia silnej organizacji, która będzie wywierała istotny wpływ na otoczenie biznesowe w Polsce.

Celem nowopowstałego Związku jest reprezentowanie interesów zrzeszonych w nim Członków wobec organów władzy i administracji rządowej, organów samorządu terytorialnego, jak również organów Unii Europejskiej.

Każda firma będąca Członkiem ZPP „Śląsk” zyskuje dostęp do rozwiązań dla biznesu niedostępnych dla firm niezrzeszonych, m.in.: ma możliwość korzystania z pomocy doświadczonego Biura Interwencji w przypadku dochodzenia swoich spraw przed urzędami państwowymi, otrzymuje Biuletyn „Prawo&Legislacja” zawierający najważniejsze informacje dotyczące zmian w prawie, wprowadzanych przepisów, nakładanych obowiązków itp.

Obecność w ZPP to dla nas szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych. ZPP "Śląsk" założyli doświadczeni przedsiębiorcy z kilkunastoletnim doświadczeniem w różnych branżach. Wielu z nas od dawna wspiera inne firmy – powiedział Marcin Materna, Prezes ZPP „Śląsk”. - W ramach już zapoczątkowanych działań zapraszamy na cykl warsztatów "Jak bezpiecznie i efektywnie prowadzić działalność gospodarczą w polskich realiach", na których uczestnicy dowiedzą się jaka forma prawna prowadzenia biznesu jest najkorzystniejsza w obecnych realiach – dodał.

Założyciele Związku mają w planach organizację spotkań networkingowych, których celem jest budowanie nowych relacji biznesowych w lokalnych kręgach. W planach jest również wiele innych działań wspierających Członków w prowadzeniu ich biznesów, o których można dowiedzieć się pod adresem:
arf@novumpro.pl - Wiceprezes „ZPP Śląsk”, Andrzej Romańczuk – Fiedorowicz  

ZPP

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Facebook