szukaj

Aktualności

Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy to kolejna organizacja branżowa, która dołączyła do grona członków ZPP

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   4.05.2017


Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy to kolejna organizacja branżowa, która dołączyła do grona członków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy to dobrowolna, samorządna i samofinansująca się organizacja branżowa, będąca największym reprezentantem branży spirytusowej w Polsce. Zrzesza 74% producentów mocnych alkoholi, działających na rynku. Reprezentuje zarówno międzynarodowe korporacje, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

Głównym celem działalności  ZP PPS jest  tworzenie sprzyjających warunków społecznych, prawnych, ekonomicznych, organizacyjnych i technicznych dla funkcjonowania branży spirytusowej, pomoc w osiąganiu sukcesów gospodarczych, jej promocja  w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie, umacnianie wielowiekowej tradycji wytwarzania wyrobów spirytusowych oraz opracowanie spójnej koncepcji  rozwoju dla wszystkich producentów napojów spirytusowych, działających w Polsce.

Misją ZP PPS jest wspieranie dynamicznego rozwoju branży spirytusowej, który pozytywnie wpływa zarówno na gospodarkę jak i rolnictwo. Jednocześnie we współpracy z partnerami społecznymi ZP PPS propaguje wśród dorosłych Polaków odpowiedzialne wzorce spożywania alkoholu.

Celem ZP PPS jest także kreowanie pozytywnego wizerunku polskich produktów spirytusowych w kraju i na świecie oraz kultywowanie tradycji produkcyjnych kształtowanych na przestrzeni kilkuset lat, dzięki czemu rodzime produkty będą kojarzone z doskonałą jakością i niepowtarzalnym smakiem.

Mamy nadzieję, że ze względu na wspólne cele ZPP i ZP PPS efekty współpracy będą bardzo owocne.

Witamy w naszym gronie!

ZPP

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Facebook