szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Aktualności

Kampania społeczna „Twoja krew, moje życie” w ramach ogólnopolskiego projektu promującego honorowe krwiodawstwoPrzedsiębiorcy i Pracodawcy,


Związek Przedsiębiorców i Pracodawców z dumą wspiera i zachęca do przyłączenia się do ogólnopolskiego projektu promującego honorowe krwiodawstwo, realizowanego w ramach programu polityki zdrowotnej pn. ”Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020”.  

W ramach ogólnopolskiej akcji „Twoja krew, moje życie” zostały przygotowane materiały skierowane do przedsiębiorców, pracodawców i firm. Celem akcji promocyjnej jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej zapotrzebowania na krew oraz zachęcenie Polaków do honorowego oddawania krwi. Wszelkie materiały związane z akcją znajdują się na stronie internetowej www.twojakrew.pl, a także zostały wyprodukowanie i dostarczone do Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

W celu pobrania materiałów: plakatów, broszur informacyjnych oraz ulotek należy kontaktować się z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa lub zamówić je za pośrednictwem kwestionariusza elektronicznego na stronie www.twojakrew.pl. Drogą elektroniczną można również rezerwować dogodny termin przeprowadzenia akcji pobierania krwi w miejscu pracy.

Firmy najbardziej zaangażowane w promowanie honorowego krwiodawstwa zostaną nagrodzone prestiżową statuetką podczas Ogólnopolskiej Gali, która odbędzie się w 2020 roku.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Liście Otwartym Podsekretarza Stanu Ministerstwa Zdrowia, Pana Sławomira Gadomskiego, do którego lektury serdecznie zachęcamy.

 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców

 

Fot. Belova59/pixabay.com

 

 

Najnowsze artykuły

ZPP o handlu w niedziele w Europie: polskie regulacje wyjątkowo restrykcyjne

W Europie standardem jest raczej swobodny handel w niedziele, niż jakiekolwiek ograniczenia, a polskie regulacje w tym zakresie, są w docelowym kształcie wyjątkowo restrykcyjne – to podstawowe wnioski z raportu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dotyczącego handlu w niedziele w Europie.

Rewolucja 5G czyli historyczny dylemat Polski – między polityką a rozwojem cywilizacyjnym. Wnioski z zamkniętej debaty ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Sieć 5G, czyli kolejna piąta już generacja, łączy zalety wielu technologii, które w tej chwili dynamicznie się rozwijają m.in sztuczną inteligencję, internet rzeczy, bezzałogowy transport itp. Jeżeli nie podejmie się szybkich działań, przepaść między nami a Zachodem  będzie się powiększać zamiast maleć. Polska nie może dłużej zwlekać z jasnym określeniem swojej strategii, w tym jak wyważyć swoje interesy w sporze między Chinami a Ameryką. To najważniejsze wnioski płynące z debaty Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, która odbyła się 13 lutego w warszawskiej Świetlicy Wolności.

Plusy ujemne: Wsparcie termomodernizacji

Opis ustawy: Ustawa pozwala uruchomić pilotażowy program termomodernizacji jednorodzinnych budynków mieszkalnych i wymiany wysokoemisyjnych źródeł ciepła dla osób objętych ubóstwem ekonomicznym. Budżet programu do 2024 roku wyniesie 1,2 mld złotych. Skierowany on będzie wpierw do miejscowości z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/