szukaj

Ulepszprawo.pl

14 września 2011r. Forum Obywatelskiego Rozwoju, Dziennik Gazeta Prawna oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców udostępniły stronę internetową UlepszPrawo.pl.

Za pomocą tej strony przedsiębiorcy mogą przekazać informacje o złych przepisach i działaniach urzędników, które utrudniają im prowadzenie działalności.

Zebrane w ten sposób informacje posłużą do opracowania raportów o barierach z którymi borykają się polscy przedsiębiorcy. W raportach sporządzonych dzięki stronie ulepszprawo.pl będziemy także promować zmiany, które obniżą koszty prowadzenia własnego biznesu w naszym kraju – powiedział Paweł Dobrowolski, prezes Forum Obywatelskiego Rozwoju.

Deregulacja to nie tylko ułatwienie działalności firm w Polsce – powiedział Marcin Nowacki, Dyrektor Generalny ZPP – Według Raportu OECD deregulacja podniosłaby polski PKB aż o 14%! Polska zatem dysponuje stosunkowo prostymi rezerwami. Wystarczy zlikwidować niepotrzebne przepisy i pozbyć się iluzji kontroli nad wszystkim przez rząd, żeby wszystkim nam żyło się lepiej.

Forum Obywatelskiego Rozwoju, Dziennik Gazeta Prawna oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zachęcają przedsiębiorców, którzy mają problem z nadmiernymi regulacjami lub działaniami urzędów, aby „pomogli sobie i innym”, wchodzili na stronę i tą drogą zgłaszali problemy.

Więcej informacji na www.ulepszprawo.pl

ZPP

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Facebook