szukaj

Zaufało nam 51 815 firm, które zatrudniają 522 689 pracowników

Aktualności

Rusza Świetlicy Wolności – miejsce dla konserwatywnej i zdroworozsądkowej młodzieży27.12.2017

 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Warsaw Enterprise Institute przed Świętami podpisały umowę na wynajem lokalu dla ŚWIETLICY WOLNOŚCI.

Lokal znajduje się w ścisłym centrum, przy ulicy Nowy Świat 6/12.

Tworzymy go z myślą dla konserwatywnej, zdroworozsądkowej młodzieży oraz organizacjach młodych, którym przyświecają podobne idee.

Świetlica Wolności będzie miejscem przeznaczonym na spotkania, wykłady i panele. Znajdą się w niej także tzw. „gorące biurka” i studio telewizyjne. Nie zabraknie miejsca, w którym będzie można zjeść smaczny posiłek. W planach jest także stworzenie baru.

Przewiduje się, że przystosowanie lokalu zajmie nam kilka miesięcy.

Dobra wiadomość jest taka, że tworzymy pierwsze prawicowe centrum formacyjne w Warszawie. Naszą ambicją jest, aby wyszło z niego co najmniej kilku ministrów, a oprócz tego wielu menedżerów sektora publicznego i przedsiębiorców, a może nawet sam premier!

 

 

Fot. UNCG Research/ Flickr.com/ na lic. Creative Commons

Najnowsze artykuły

Ewa Błaszczyk Osobą Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018

Fundacja na rzecz reputacji marki „Premium Brand” ogłosiła wyniki 13. edycji badania reputacji osób, marek i firm. Decyzją respondentów, tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018 otrzymała Ewa Błaszczyk. Sześć wiodących brandów, które uzyskały najwyższe oceny w swoich kategoriach, uhonorowano tytułem Marki lub Firmy Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018.

Forum Zdrowia Publicznego ZPP apeluje o stworzenie w polskich przepisach ram dla stosowania rozwiązań z zakresu telemedycyny, w tym teleradiologii

Zmieniający się świat, zmiana stylu i trybu życia sprawiają, że dzisiejsze społeczeństwo  narażone jest w zwiększonym stopniu na choroby cywilizacyjne. Ich wczesne wykrycie umożliwia m.in. nowoczesna diagnostyka obrazowa. W Polsce dostępna jest wystarczająca liczba aparatów diagnostycznych. Z dostępnych badań wynika, że możliwości pracy urządzeń są dużo większe niż faktyczne ich wykorzystanie.

ZPP o konferencji Ministra Marcina Czecha z Naczelną Izbą Aptekarską

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców odnosi się bardzo krytycznie do informacji jaka została opublikowana na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia, iż w poniedziałek, 21 maja o godz. 10.00 w Ministerstwie Zdrowia, przy udziale Wiceministra Zdrowia Marcina Czecha oraz Marka Tomkowa, wiceprezesa Naczelnej Izby Aptekarskiej organizowana jest konferencja, podsumowująca rok funkcjonowania „Apteki dla Aptekarza”.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook