szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Aktualności

Ruszają zapisy do Akademii Agendy Polskiej: Zarządzanie projektami20.09.2018

 

Jesteś studentem kończącym studia lub świeżym absolwentem? Szukasz nowych możliwości rozwoju? Chciałbyś zdobyć umiejętności liderskie i organizacyjne oraz poszerzyć własną wiedzę?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to serdecznie zapraszamy Cię do zapisania się do naszej Akademii Agendy Polskiej!

Jest to cykl szkoleń oraz doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, poznania ludzi o podobnych przekonaniach z całej Polski.

Akademia składać się będzie z części szkoleniowej (zarządzanie projektem, wystąpienia publiczne, komunikacja) oraz wykładowej, gdzie dla małej grupy osób swoimi przemyśleniami podzielą się z uczestnikami znane postacie życia publicznego – politycy, dziennikarze, działacze społeczni, szefowie dużych firm oraz członkowie zespołu eksperckiego WEI oraz ZPP.

Podczas pierwszej edycji Akademii odbędzie się 6 weekendowych zjazdów: 27-28.10, 17-18.11, 24-25.11, 8-9.12, 15-16.12 oraz 19-20.01.2019. Gwarantujemy, że będzie to produktywnie spędzony czas, a wiedza oraz znajomości zaprocentują!

Absolwenci Akademii, oprócz nowych umiejętności, na koniec otrzymają także stosowne certyfikaty. Co więcej, spośród uczestników wyłonimy osoby, którym damy szansę realizowania się przy naszych kolejnych projektach!

Udział w Akademii jest płatny 200 zł (połowa tej kwoty jest oddawana w przypadku obecności na wszystkich zjazdach).

Zapisy możliwe są tutaj

 

Fot. Skitterphoto

Najnowsze artykuły

Plusy ujemne: Wsparcie dla filmowców

Opis ustawy: Producenci filmów oraz seriali będą mogli uzyskać dofinansowanie na 30% kosztów kwalifikowanych, które ponieśli na terenie Polski. Dofinansowanie nie będzie mogło być większe niż 15 mln złotych (a w ciągu roku dla jednego przedsiębiorcy nie będzie mogła przekroczyć 20 mln). Operatorem funduszy będzie Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Memorandum Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ws. ruchu granicznego z Białorusią i Królewcem

Pod koniec ubiegłego roku, bardzo duży niepokój wśród przedsiębiorców prowadzących działalność na wchodzie Polski, wywołały zapowiedzi zaprzestania wydawania przez polskiego konsula wiz typu C (tj. krótkoterminowych wiz Schengen) obywatelom Białorusi. Wiza tego rodzaju wydawana jest osobom planującym pobyt (na terytorium RP bądź w państwach Schengen łącznie) trwający maksymalnie 90 dni w ciągu 180 okresu, liczonego od daty wjazdu na terytorium państw członkowskich. W praktyce, wizy te stosowane są w celach turystycznych, zawodowych, a bardzo często również czysto konsumenckich.

50 milionów mieszkańców Polski. Konkretne działania, a nie tylko marzenia

Jeśli Polska ma się rozwijać i budować pozycję znaczącego państwa w Europie, musi być silna także liczbą mieszkańców. To główne przesłanie z raportu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Warsaw Enterpise Institute. Autorzy zastanawiają się czy za 30 lat może w Polsce mieszkać nawet 50 milionów osób. O 11,5 mln ludzi więcej niż obecnie i o ponad 16 mln osób więcej, niż zakładają to prognozy demograficzne.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/