szukaj

Informatyczne wspomaganie zarządzania przedsiębiorstwem

Business Software Sp. o. o. tworzy oprogramowanie dla biznesu, głównie dla branży produkcyjnej. Każdy projekt jest realizowany pod indywidualne potrzeby konkretnego klienta.

Doświadczenie osób, które zajmowały się przez wiele lat wdrażaniem i administrowaniem systemów informatycznych w firmach produkcyjnych daje klientom komfort w prowadzeniu rozmów - i ustalaniu zakresu współpracy - z pracownikami Business Software. Zespół programistów również wielokrotnie realizował projekty dla branży produkcyjnej, w związku z czym tworzenie kolejnego programu, modułu lub choćby niewielkiej modyfikacji ? przebiega sprawnie, bez konieczności tłumaczenia podstawowych pojęć związanych z logistyką, czy zleceniami produkcyjnymi.

Uniwersalnym rozwiązaniem klasy Business Intelligence jest autorski system informatyczny o nazwie ARB, który ułatwia bieżącą kontrolę nad sytuacją ekonomiczną firmy. Pozwala on na analizowanie ? w przystępny sposób - zarówno przychodów, kosztów, marży i bieżącej płynności finansowej, jak i realizacji zamówień: ilościowo, czasowo i jakościowo. Innymi słowy, oprogramowanie ARB ułatwia podejmowanie decyzji biznesowych, a niekiedy wręcz jest jedynym źródłem informacji potrzebnych do podjęcia konkretnej decyzji, dzięki czemu pozwala na optymalizowanie wydatków, ale przede wszystkim - przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstwa.

ZPP

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Facebook