• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Dawid Starzyczny Rzecznikiem ZPP



    Bielsko-Biała, powiat bielski – ten obszar województwa śląskiego bierze pod swoje skrzydła Dawid Starzyczny, nowo wybrany, kolejny Rzecznik ZPP.

    Wspólnym wysiłkiem będziemy działać na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

    Witamy!

    Dawid Starzyczny – przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Od 2004 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Od 2010 roku jest także prezesem i udziałowcem spółki kapitałowej o zasięgu międzynarodowym – DAAS Sp. z o.o.

    Członek Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego, Polsko-Brytyjskiej Izby Gospodarczej oraz Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

    Prywatnie mąż, pasjonat myślistwa, podróży, aktywnego wypoczynku, sportów walki, fizyki i kosmologii, dobrego kina oraz książki.

    Najnowsze artykuły

    Stanowisko Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dotyczące wdrożenia KSeF

    Związek Przedsiębiorców i Pracodawców od lat wspiera proces cyfryzacji i zwiększania transparentności rozliczeń podatkowych. Jednocześnie podkreślamy, że wdrażanie kluczowych rozwiązań dla całego rynku powinno odbywać się w sposób odpowiedzialny, stabilny oraz uwzględniający realne możliwości przedsiębiorców, zwłaszcza tych z sektora MŚP.

    STANOWISKO ZWIĄZKU PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW W OBRONIE SEKTORA TYTONIOWEGO

    Rząd ma na sztandarach – i słusznie – hasła dotyczące stabilności i przewidywalności prawa dla biznesu. Kluczowym wątkiem komunikowanym w ciągu bieżącego roku w zakresie polityki gospodarczej jest deregulacja, w tym również znoszenie nadmiernych obciążeń i otwarty dialog z przedsiębiorcami.  Związek Przedsiębiorców i Pracodawców dostrzega i docenia te starania, które przyniosły wiele korzystnych zmian. Niestety jednak nie wszystkie branże traktowane są w tym zakresie równo.

    Policy briefing ZPP i Związku Cyfrowa Polska: fakty a mity o KSC

    Wspólnie ze Związkiem Cyfrowa Polska zorganizowaliśmy we wtorek policy briefing poświęcony najważniejszym faktom dotyczącym nowelizacji ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli parlamentu, administracji rządowej, ekspertów branżowych oraz mediów. Dyskusja była wyjątkowo żywa i merytoryczna, co potwierdza, że temat KSC wymaga rzeczowej, opartej na danych debaty.

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery