szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Wydarzenia

19.10.2018

Międzynarodowe Targi Turystyczne i Warszawski Salon Jachtowy

wsj

Międzynarodowe Targi Turystyczne

Warszawski Salon Jachtowy

19-21.10.2018
PTAK WARSAW EXPO

 

Przed nami trzecia edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show w Ptak Warsaw Expo. W wydarzeniu udział weźmie 800 wystawców, w tym 300 z zagranicy. Krajem partnerskim tej edycji, która odbędzie się w dniach 19-21 października, są Stany Zjednoczone Ameryki. Ambasadorem wydarzenia jest Martyna Wojciechowska. W gronie kilkudziesięciu gości imprezy będą także m.in. Andrzej Bargiel i Aleksander Doba. W specjalnej Strefie Arktycznej na dzieci czekać będzie Nela Mała Reporterka.
World Travel Show tradycyjnie składać się będzie z trzech salonów: Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Camper&Caravan oraz Warszawskiego Salonu Jachtowego.

Ponad 150 jednostek pływających (łodzi żaglowych i motorowych), sprzęt wodny oraz wyposażenie jachtowe zaprezentują wystawcy Warszawskiego Salonu Jachtowego 2018, który odbędzie się w dniach 19-21 października, w Ptak Warsaw Expo. Wydarzeniem towarzyszącym Salonowi będą największe w Polsce targi nurkowe Dive Show Poland 2018 z ofertą sprzętu i wyposażenia nurkowego, a także szkół i turystyki nurkowej.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/