szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Wydarzenia

31.03.2019

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO – specjalna oferta dla Członków ZPP

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO 

Specjalna oferta dla Członków ZPP

12 – 14 września 2019 r.

PTAK WARSAW EXPO

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Międzynarodowych Targów Żywności, które odbędą się w dniach 12 – 14 września 2019 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.

WARSAW FOOD EXPO to jedne z najważniejszych targów branżowych, dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu w Polsce. To impreza o charakterze B2B, której celem jest promocja polskiego sektora żywnościowego, umożliwiająca nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w ramach krajowego rynku jak również eksportu polskich produktów. To także prezentacja nowości i trendów na rynku spożywczym oraz, w ramach konferencji towarzyszących, okazja do dyskusji o przyszłości branży. 

W poprzedniej edycji Targów, która odbyła się w maju 2018 roku, udział wzięło blisko 200 wystawców z Polski i z zagranicy, w tym z Austrii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Korei Południowej, Litwy, Portugalii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Wietnamu i Włoch. Targi odwiedziło 7 tysięcy branżowych odbiorców – przedstawicieli sklepów, hurtowni, sieci handlowych, dystrybutorów i importerów. Wystawcy mieli możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z kraju i z zagranicy w obrębie dwóch sekcji indywidulanych rozmów.

Podczas WARSAW FOOD EXPO 2019 swoją ofertę zaprezentują krajowi i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy żywności z branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, produktów zbożowych, wyrobów cukierniczych i piekarskich, żywności typu conviniece, żywności funkcjonalnej, napojów i alkoholi. Uzupełnieniem wystawy produktów spożywczych będzie prezentacja maszyn i technologii stosowanych w sektorze.

W trakcie tegorocznej edycji Targów planujemy zintensyfikowanie działań na rzecz rozwoju międzynarodowego charakteru imprezy, z naciskiem na zaproszenie, w ramach programu Hosted Buyers, znacznie większej niż dotąd liczby kupców z całego świata oraz stworzenie jeszcze bardziej dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów handlowych. 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców objął patronatem honorowym tegoroczną edycję wydarzenia. 

Zapraszamy wszystkich Członków ZPP do skorzystania m.in. z 30% rabatu na powierzchnię targową podczas wydarzenia. Szczegóły oferty specjalnej dostępne w linku.

 

Zapraszamy!

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/