szukaj

Zaufało nam 51 888 firmy, które zatrudniają 575 129 pracowników

Wydarzenia

20.09.2018

Targi China Brand Show Poland 2018

06.09.2018

Targi China Brand Show Poland 2018


W imieniu Zarządu Ptak Warsaw Expo oraz organizatorów – Wydziału Rozwoju Handlu w Ministerstwie Handlu Chińskiej Republiki Ludowej i Chińskiego Międzynarodowego Ośrodka Wymiany Gospodarczej i Technicznej jak również 10 prowincji Chin serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu promującym rozwój współpracy gospodarczej między Polską a Chinami.

Targi China Brand Show-Poland 2018 odbędą się w dniach 20-22 września br. w największym w Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Wydarzenie targowe organizowane jest przez Ministerstwo Handlu Chińskiej Republiki Ludowej we współpracy z władzami 10 prowincji ChRL. Podczas targów zaprezentują się przedsiębiorcy działający m.in. w branżach: artykułów gospodarstwa domowego, materiałów budowlanych, elektronicznej i maszynowej, artykułów spożywczych, tekstyliów, logistyki. Swoją ofertę zaprezentuje około 200 wystawców. Z myślą o zapewnieniu odpowiedniej atmosfery do rozmów biznesowych zostanie zorganizowana dedykowana strefa spotkań między wystawcami i kontrahentami odwiedzającymi targi.

Targi odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, Aleja Katowicka 62, Nadarzyn, w hali B, wejście B8, w dniach 20-22 września w godz. 10.00 – 17.00

Rejestracja on-line poprzez stronę https://chinabrandshow.eu/rejestracja/
Osoba do kontaktu: Marcin Wardal (e-mail: networking@warsawexpo.eu , tel. 518 739 396)

 

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook