szukaj

Zaufało nam 51 888 firmy, które zatrudniają 575 129 pracowników

Wydarzenia

30.09.2018

Konkurs Polish National Sales Awards

20.08.2018

 

Konkurs

 Polish National Sales Awards

 

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do X, jubileuszowej edycji konkursu Polish National Sales Awards. Po raz kolejny Komisja Sędziowska PNSA wybierze najlepszych w sprzedaży i obsłudze klienta w Polsce. W tegorocznej edycji mamy 21 kategorii konkursowych, w tym nowe kategorie z obszaru customer experience oraz sprzedaży digitalowej.
Nabór zgłoszeń trwa do 30 września.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
jest jednym z Partnerów Instytucjonalnych wydarzenia. 

Polish National Sales Awards jest najbardziej prestiżowym, unikalnym przedsięwzięciem sektora sprzedaży i obsługi klienta w Polsce. Celem PNSA jest kształtowanie i promowanie najwyższych standardów etycznych oraz dobrych praktyk w biznesie, a także nagradzanie najlepszych profesjonalistów w branży. Dzięki unikalnej metodologii Komisja Sędziowska, w skład której wchodzą doświadczeni praktycy sprzedaży, w dwuetapowym procesie oceny wyłania laureatów, którzy wykazali się nie tylko najlepszymi wynikami, ale również umiejętnością pracy zespołowej, kreatywnością i innowacyjnością oraz etyką postępowania.

W jubileuszowej edycji wprowadziliśmy wiele ciekawych innowacji. Jedną z nich będzie możliwość otrzymania przez uczestników specjalnie przygotowanej przez PNSA spersonalizowanej, rozbudowanej informacji zwrotnej na temat swoich kompetencji – mocnych punktów i zakresów, które należy intensywniej budować – mówi Elżbieta Pełka, Prezes Polish National Sales Awards.  – Pracujemy nieustannie, wprowadzając zmiany, stale dostosowując całe przedsięwzięcie do ciągle zmieniających się potrzeb branży. Priorytetem jest dla nas rozwój umiejętności uczestników, który ma bezpośredni wpływ na cały sektor sprzedażowy – dodaje.

Uroczysty finał jubileuszowej edycji odbędzie się 3 grudnia w warszawskim Hotelu Intercontinental.

Zasady udziału w X edycji konkursu PNSA oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie konkursu: www.pnsa.pl

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook