szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Wydarzenia

06.11.2018

Warsaw Industry Week – Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych


Warsaw Industry Week – Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych

6-8 listopada 2018 r.
PTAK WARSAW EXPO

Na początku listopada 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO (Nadarzyn koło Warszawy) odbędzie się III edycja Warsaw Industry Week.

W ubiegłym roku w targach Warsaw Industry Week wzięło udział 371 wystawców naromiast liczba odwiedzających osiągnęła ponad 10 000 gości. Wystawcy i zwiedzający wskazują, iż jest to obecnie najszybciej rozwijająca się impreza targowa w Europie Środkowo-Wschodniej.

W obliczu wzrostu gospodarczego oraz wejścia polskiego przemysłu na wysokie obroty wystawcy szykują ekspozycje i prezentacje produktowe mające sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów.

Przemysł 4.0

Warszawska impreza przybliży kolejny raz tematykę czwartej rewolucji przemysłowej. Z roku na rok temat ten pojawia się już nie tylko jako teoria omawiana podczas konferencji ale jest obecny na stoiskach wystawców prezentujących możliwości zwiększenia produkcji i rozwiązań niosących wartość dodaną. W tym roku Targi WIW zaprezentują jeszcze więcej możliwości nie tylko dla dużych producentów, ale też dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Jedną z głównych stref branżowych będzie Strefa Automatyki i Robotyki , którą uzupełniać będą Strefa Hydrauliki i Pneumatyki oraz Oprogramowania dla Przemysłu. W ubiegłym roku udział w Strefie wzięło ponad 200 wystawców, którzy prezentowali możliwości wykorzystania automatyzacji przemysłowej, technologii informatycznych oraz rozwiązań procesów produkcyjnych mających zastosowanie we wszystkich sektorach przemysłu.

Warsaw Industry Week to również kilkanaście salonów na których prezentowane będą m.in:

  • Strefa Obróbki Metali i Narzędzi – maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, obrabiarki CNC, wycinarki laserowe, wykrawarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, narzędzia,
  • Strefa Lakiernictwa – instalacje i systemy do lakierowania na mokro, do powlekania proszkowego oraz technologii coil coating, systemy nakładania i pistolety natryskowe, instalacje sprężonego powietrza, oczyszczanie i obróbka wstępna,
  • Strefa Druku 3D – drukarki 3D, skanery, usługi konsultingowe,
  • Strefa Oprogramowania Dla Przemysłu – inteligentne rozwiązania dla przemysłu. Najnowocześniejsze oprogramowanie rejestrujące procesu produkcyjne, umożliwiające optymalizację produkcji, czy kontrolę dostępu. Specjalna Strefa VR z udziałem polskich oraz zagranicznych firm, na której będzie można przetestować rozwiązania wirtualnej rzeczywistości oraz cykle szkoleń i wykładów wyjaśniających dlaczego i jak stosować te technologie.

W celu odwiedzenia targów prosimy zarejestrować się korzystając z bezpłatnej rejestracji online na stronie: https://industryweek.pl/rejestracja/

III Edycja Międzynarodowych Targów Warsaw Industry Week odbywa się od 6 do 8 listopada 2018.

Serdecznie zapraszamy.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/