• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Grono Rzeczników ZPP powiększa się!



    08-01-2014

    Krzysztof Cembrowski – wybrany w Powiecie Warszawskim Zachodnim – został kolejnym Rzecznikiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

    Witamy!

    Krzysztof Cembrowski – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (Executive MBA).

    Jak sam mówi, Jego misją jest tworzenie innowacji biznesowych, które realizuje poprzez własne przedsięwzięcia oraz doradztwo biznesowe. Energię daje mu pasja do tworzenia nowych rozwiązań. Wykorzystuje swój know-how zarządzania strategicznego, modelowania biznesu i marketingu nabyty w korporacjach (Pepsico, Sony), projektach oraz własnych inicjatywach biznesowych.

    Prywatnie uwielbia książkę, film, chillout, ciekawe rozmowy oraz aktywności sportowe. 

    Najnowsze artykuły

    Komentarz ZPP: należy walczyć z nielegalną imigracją, ale pracodawcy nie powinni ponosić odpowiedzialności za nielegalne pochodzenie dokumentów przedkładanych przez pracowników

    ZPP popiera propozycję Ministerstwa Rozwoju i Technologii zawartą w Artykule 22 tzw. „ustawy deregulacyjnej”, w myśl której przedsiębiorca nie będzie odpowiadać karnie za to, że pracujący u niego cudzoziemiec ma fałszywy lub uzyskany bezprawnie tytuł do pobytu…

    Stanowisko ZPP w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz niektórych innych ustaw

    Związek Przedsiębiorców i Pracodawców z zadowoleniem przyjmuje rozpoczęcie konsultacji dotyczących długo wyczekiwanego projektu nowelizacji ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, który ma wdrożyć przepisy unijnego Aktu o usługach cyfrowych (DSA). Od samego początku byliśmy aktywnym uczestnikiem procesu legislacyjnego, mającego na celu kształtowanie ostatecznej wersji DSA.

    Raport ZPP Bruksela |Focus on Europe| – Konkurencyjność UE w perspektywie globalnej

    Filarem integracji europejskiej przez dziesięciolecia była współpraca gospodarcza (w szczególności utworzenie unii celnej oraz stworzenie wspólnego rynku opartego na likwidowaniu barier w przepływie osób, usług, towarów oraz kapitału). Takie podejście, wraz z dalszym rozszerzaniem Wspólnoty o nowe kraje członkowskie, przyniosło Unii Europejskiej znaczące korzyści gospodarcze, o czym świadczy fakt, że w latach 1970-1980 PKB Unii Europejskiej istotnie wzrosło i osiągnęło poziom wyższy niż PKB Stanów Zjednoczonych.

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery