• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Ostatnia szansa na dołączenie do Grupy Zakupowej Energia



    Wysokie rabaty na zakupy, lepsza jakość produktu lub usługi, stabilność i bezpieczeństwo – to tylko niektóre zalety zakupów grupowych. Zostały ostatnie dni na zapisanie się do Grupy Zakupowej Energia. Rekrutacja kończy się 30 września br.

    W Grupie Zakupowej ZPP mogą partycypować wszyscy przedsiębiorcy sektora MSP o podobnych potrzebach w zakresie nabywania towarów i usług, aktualnie: w zakresie nabycia energii elektrycznej.

    Wieloletnie doświadczenie naszego partnera, RIVIO Zakupy, pozwala nam twierdzić, że oszczędności jakie jesteśmy w stanie realnie wynegocjować wahają się od 3 do 40%.

    Członkowie ZPP mogą przystąpić do Grupy Zakupowej na preferencyjnych warunkach finansowych. Ich wadium wynosi 199 PLN, podczas gdy dla osób spoza ZPP 499 PLN.

    Zapraszamy do udziału w zakupach grupowych!

     

    Więcej informacji:

    Jakub Leszczyński
    Dyrektor Grupy Zakupowej ZPP
    j.leszczynski@zpp.net.pl

    Najnowsze artykuły

    Raport ZPP Bruksela |Focus on Europe| – Konkurencyjność UE w perspektywie globalnej

    Filarem integracji europejskiej przez dziesięciolecia była współpraca gospodarcza (w szczególności utworzenie unii celnej oraz stworzenie wspólnego rynku opartego na likwidowaniu barier w przepływie osób, usług, towarów oraz kapitału). Takie podejście, wraz z dalszym rozszerzaniem Wspólnoty o nowe kraje członkowskie, przyniosło Unii Europejskiej znaczące korzyści gospodarcze, o czym świadczy fakt, że w latach 1970-1980 PKB Unii Europejskiej istotnie wzrosło i osiągnęło poziom wyższy niż PKB Stanów Zjednoczonych.

    Raport ZPP Bruksela |Focus on Europe| – Niedostateczna reprezentacja regionu Europy środkowo-wschodniej w instytucjach UE

    Unia Europejska (UE), złożona mozaika narodów i polityk, nieustannie zmienia swoje oblicze, aby dostosować się do zmieniającej się dynamiki geopolitycznej i wewnętrznej. Europa Środkowo-Wschodnia (EŚW), ze swoją bogatą historią, różnorodnością kulturową i rozwijającymi się gospodarkami, stanowi kluczowy filar tej europejskiej narracji.

    Stanowisko ZPP w sprawie założeń dotyczących polityki partycypacji i transparentności Ministerstwa Cyfryzacji

    Od ponad dwudziestu lat obserwujemy dynamiczny rozwój cyfryzacji, charakteryzujący się szerokim wykorzystaniem nowych technologii przez praktycznie wszystkie sektory gospodarki. Od przedsiębiorstw po instytucje publiczne, aż po organizacje pozarządowe i obywateli.  Ta cyfrowa rewolucja, choć zakorzeniona w świecie internetu, znacznie wykracza poza jego ramy.

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery