szukaj

Zaufało nam 51 888 firmy, które zatrudniają 575 129 pracowników

Eksperci

Christian Schnell

Christian Schnell jest radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i Rechtsanwalt (adwokat niemiecki) wpisanym przy sądzie okręgowym w Düsseldorfie. Kształcił się na kierunkach prawniczych w Bonn i Kolonii oraz uzyskał tytuł doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych.

Od 20 lat doradza przy projektach energetycznych związanych zarówno z konwencjonalnymi, jak i odnawialnymi źródłami energii. Świadczy usługi doradztwa prawnego na wszystkich etapach prowadzenia inwestycji w sektorach energetycznym i infrastrukturalnym, począwszy od budowy poprzez finansowanie, aż po przejęcie i zbycie inwestycji. Jako jeden z głównych specjalistów z zakresu regulacji sektora energetyki, występuje w roli prelegenta na licznych konferencjach w kraju i za granicą. Jest autorem około 100 artykułów na tematy związane z sektorem energetyki. Jest wykładowcą Szkoły Głównej Handlowej.

Christian Schnell jest wiceprezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Sektora Energii oraz przewodniczącym „econet Poland” działającej przy Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/