szukaj

Zaufało nam 51 904 firmy, które zatrudniają 575 627 pracowników

Eksperci

Dr n. med. Artur Zaczyński

Lekarz, specjalista z zakresu neurochirurgii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

Zakres zainteresowań: choroby naczyniowe mózgu, chirurgia kręgosłupa, urazy układu nerwowego, onkologia, ratownictwo medyczne, brain computer interface (BCI), zarządzanie w medycynie.

Ukończył podyplomowe studia menadżerskie z zakresu zarządzania zakładami opieki zdrowotnej i administracji zdrowiem publicznym oraz podyplomowe studia Koordynatorów przeszczepiania narządów i pełni funkcję koordynatora szpitalnego ds. pobierania i przeszczepiania narządów z ramienia Poltransplantu. Tytuł naukowy doktora nauk medycznych obronił 14 wrzenia 2015 roku w CMKP.

Jest autorem i współautorem licznych prac z zakresu neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa i ratownictwa medycznego. Prowadzi od wielu lat wykłady z Neurochirurgii w ramach szkolenia specjalizacyjnego lekarzy w CMKP.  Dyżurował w zespołach reanimacyjnych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie, oraz pełnił funkcję Koordynatora Ratownictwa Medycznego w Warszawie i koordynatora ochrony zdrowia w Urzędzie Miasta St. Warszawy.

W 2009 roku został powołany na Koordynatora Medycznego Stadionu Narodowego w Warszawie do przygotowania zabezpieczenia medycznego stadionu w trakcie budowy jak i podczas Finałowego Turnieju UEFA Euro 2012.

Odbył liczne staże zagraniczne min. w Klinice Neurochirurgii Profesora F. Umansky`ego w Haddasah Hospital Ein Karem w Jerozolimie, w Izraelu, w szpitalu wojskowym „Na Homolce” w Pradze i w szpitalu w Czeskich Budziejowicach w Czechach.

Odbył staż w Szwajcarii w Insel Hospital w Brnie w ramach Akademii Aeskulapa w szkoleniu rewaskularyzacji mózgu metodami chirurgicznymi i endowaskularnymi w udarach mózgu i szkolenie z zakresu chirurgii naczyniowej mózgu w szpitalu uniwersyteckim Charité w Berlinie w Niemczech.

W 2010 roku w Utrechcie odbył unikalne, indywidualne szkolenie z zakresu mikrochirurgii naczyniowej z użyciem laserowej techniki ELANA pod kierownictwem prof. C.A.F Tullekena.

Odbył szkolenia z zakresu chirurgii kręgosłupa w szpitalu uniwersyteckim w Phoenix AZ (USA), Metodist Hospital w Houston TX ( USA).

Uczestniczy w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych z zakresu chorób naczyniowych mózgu chirurgii podstawy czaszki czy chirurgii kręgosłupa min. w Sydney, w Marakeshu (jako autor i współautor prac na 12 i 13 Światowym Zjeździe Neurochirurgów), w Rotterdamie, w Pradze Czeskiej, Mediolanie, Alicante, Audubon PA (USA), Amsterdamie, Brukseli, Leiden, Lisbonie, Florencji, Tel Avivie.

Obecnie pełni rolę Kierownika Pracowni Radiologii Zabiegowej i badań naczyniowych w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Ukończył szkolenie i otrzymał certyfikat Good Clinical Practise (GCP) upoważniające do udziału w badaniach klinicznych w Polsce i Europie.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/