szukaj

Zaufało nam 51 904 firmy, które zatrudniają 575 627 pracowników

Eksperci

Katarzyna Włodarczyk-Niemyjska

Z wykształcenia archeolog klasyczny zajmująca się produkcją win na Chersonezie w okresie greckim i rzymskim. Od 16 lat współwłaścicielka winnicy pod Kazimierzem Dolnym nad Wisłą i współzałożycielka Stowarzyszenia Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły. Organizator z ramienia Polskiego Instytutu Winorośli i Wina – Konwentu Polskich Winiarzy – pierwszych ogólnopolskich spotkań polskich winiarzy służącym wymianie doświadczeń i wiedzy winiarzy z całego kraju.

W latach 2009-2012 sekretarz redakcji najważniejszego w Polsce pisma winiarskiego Magazyn WINO. Od 2014 roku dyrektor generalna Stowarzyszenia Importerów i Dystrybutorów Wina powołanego w celu reprezentacji środowiska importerów i producentów win jakościowych w Polsce. Stowarzyszenie zaangażowane jest w likwidację znaków akcyzy na wina gronowe oraz regulacje prawne związane z sprzedażą wina za pośrednictwem internetu czy reklamą win w ramach ustawy o wychowaniu w trzeźwości. 

W styczniu 2018 roku objęła funkcję Dyrektora Departamentu Prawa i Legislacji ZPP. Kieruje również pracami Biura Interwencji ZPP.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/