szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Eksperci

Mariusz Pawlak

Główny Ekonomista ZPP, Partner, Lorek Pawlak Family Office

Ekspert w zakresie inwestowania i zarządzania majątkiem. Współtwórca Lorek Pawlak Family Office – pierwszego na rynku polskim podmiotu family office, gwarantującego kompleksową obsługę finansową i pozafinansową zamożnych rodzin. Specjalizuje się w działaniach, które znacząco wpływają na skuteczne zabezpieczenie majątku i jego dalsze pomnażanie.

Makler Papierów Wartościowych z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego (licencja KNF nr 2519). Przez wiele lat pracował w biurach maklerskich. Od 1994 roku w Banku Handlowym w Warszawie S.A. w zespole sprzedaży dla zagranicznych klientów instytucjonalnych, natomiast w latach 1997-2002 w Societe Generale Securities Polska S.A. jako Institutional Equity and Derivatives Salesman. Zdobył doświadczenie w zakresie relacji inwestorskich pracując jako Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich w IR Services Sp. z o.o. (Grupa CAIB Polska) oraz Partner w MMT Management Sp. z o.o. Obecnie jest Wiceprezesem Lorek Pawlak i Wspólnicy Sp. z o.o.

W PKN Orlen S.A. pełnił funkcję Doradcy Zarządu ds. finansowo-ekonomicznych oraz Kierownika Działu Kontrolingu Operacyjnego. W Polimex-Mostostal S.A. pracował jako Project Manager w biurze fuzji i przejęć, w Presspublica Sp. z o.o. (wydawca Rzeczpospolitej i Parkietu) jako Wiceprezes ds. operacyjnych. Był także Wiceprezesem funduszuprivate equity Infinity Capital S.A.

Niezależny członek rad nadzorczych spółek giełdowych: Platforma Mediowa Point Group S.A. (przewodniczący komitetu audytu). W przeszłości  był członkiem rad nadzorczych: Black Lion NFI S.A. (członek komitetu audytu), Hawe S.A. (wiceprzewodniczący rady nadzorczej), IKS Solino S.A., Apator S.A. (członek komitetu audytu) oraz Arteria S.A.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/