szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Aktualności

ZPP wyłonił zwycięzców w konkursach na projekty związane z ukazaniem prześladowania prywatnej działalności gospodarczej w czasach PRLWarszawa, 24 października 2018

 

Znane są już wyniki konkursów ZPP dot. projektów związanych z ukazaniem prześladowania prywatnej działalności gospodarczej w czasach PRL, w latach 1944-1989.

Laureaci zostali wyłonieni w trzech kategoriach konkursowych:

  • grantowej,
  • na film dokumentalny,
  • na broszurę.

Zwycięzcami konkursu na film dokumentalny i konkursu grantowego na serię materiałów video, infografik, podcastów itp. zostali Panowie Stefan Tompson i Jan Tompson.

W konkursie na broszurę wygrał Pan Andrzej Krajewski.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za liczne zgłoszenia.

Najnowsze artykuły

Stanowisko ZPP ws. ustawy o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego

Przewlekłość postępowań sądowych w Polsce, szczególnie w sprawach gospodarczych, stanowi jedną z głównych barier rozwoju przedsiębiorczości. Głośna i bardzo kontrowersyjna reforma sądownictwa przeprowadzona w ciągu ostatnich kilkudziesięciu miesięcy, niestety skupiła się raczej na personaliach i roszadach osobowych, niż jakichkolwiek zmianach o charakterze systemowym. W tym sensie można śmiało stwierdzić, że poniesione wskutek tej reformy straty…

Polska pilnie potrzebuje Doktryny Energetycznej

Aktualny stan i perspektywy rozwoju polskiej energetyki to nasz największy problem w kontekście konkurencyjności całej gospodarki. Zaniechania i brak strategicznego myślenia niebezpiecznie zbliżają nas do systemowej recesji i spadku poziomu życia obywateli. Polska pilnie potrzebuje doktryny energetycznej uwzględniającej procesy zachodzące na świecie, a nie tylko życzeniowe myślenie polityków. Tak wynika z najnowszego raportu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców pt. „Założenia do strategii rozwoju energetyki w Polsce”.

Warszawska Izba Gospodarcza nowym Członkiem ZPP

Do grona Członków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dołączyła Warszawska Izba Gospodarcza. Witamy w naszym gronie! Warszawska Izba Gospodarcza wspiera rozwój przedsiębiorczości, poprzez aktywne uczestnictwo w procesie budowy silnego samorządu gospodarczego, działającego na rzecz budowy konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki w regionie i w kraju.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/