• PL
 • EN
 • szukaj

  Zarząd

  Cezary Kaźmierczak

  Prezes

  W latach 80. działał jako podziemny wydawca i konspirator, a także został odznaczony przez Prezydenta Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Autor licznych artykułów dotyczących Polski, które publikowane były zarówno w prasie podziemnej, jak i na Zachodzie. Ponadto, został uhonorowany Nagrodą SDP im. Po Prostu za redagowanie pisma Metrum.

  W latach 1989-1996 przebywał w USA, gdzie pełnił funkcję redaktora naczelnego polonijnego Dziennika Chicagowskiego oraz Kuriera, a następnie prowadził agencję marketingową.

  Po powrocie do Polski objął stanowisko dyrektora sprzedaży w Radiu RMF FM. Następnie, w 1997 roku, założył firmę szkoleniową Midwest ITSE, a w 2000 roku otworzył agencję MMT Management. Przez wiele lat osobiście przeprowadził setki szkoleń z zakresu sprzedaży, zarządzania sprzedażą oraz komunikacji. W okresie od 2005 do 2014 roku był członkiem Zarządu Centrum im. Adama Smitha.

  W 2010 roku założył Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, którego jest prezesem. Jest także przewodniczącym Rady Nadzorczej Warsaw Enterprise Institute. Od 2018 roku pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady Dialogu Społecznego.

  Dla członków ZPP

  Nasze strony

  Subskrybuj nasze newslettery