Według prowadzonych przez nas badań, aż 78% pracownic i pracowników oraz 57% pracodawców chce wiedzieć więcej nt. prawa pracy, swoich przywilejów i obowiązków oraz różnych form świadczenia pracy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji WYŻSZE – ZAROBKI – NIŻSZE KOSZTY. ELASTYCZNE FORMY ZATRUDNIENIA, która poświęcona jest korzyściom dla pracownic i pracowników oraz pracodawców płynących z elastycznych form zatrudnienia – program konferencji (kliknij tutaj).
Pierwsza z cyklu konferencji odbędzie się 25 stycznia 2013 w Tarnowie. Zapraszamy w godz. 10.00-16.00 do Hotelu U JANA przy ul. Rynek 14 w Tarnowie. Rejestracja i kawa powitalna od 9.30.
Rejestracja elektroniczna odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego (kliknij tutaj). Rejestracja telefoniczna i informacja tel. 504081442.
Terminy pozostałych konferencji:
8 lutego – Kraków
22 lutego – Nowy Sącz
8 marca – Oświęcim
22 marca – Zakopane
12 kwietnia – Nowy Targ
26 kwietnia – Wadowice
17 maja – Gorlice
24 maja – Kraków
wejdź na www.elastyczni.eu/konferencje i zarejestruj się już dziś!
Aktualności
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ W TARNOWIE – 25 STYCZNIA 2013!
Memorandum Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ws. wyzwań i przyszłości polskiego ciepłownictwa systemowego
Prawidłowa transformacja ciepłownictwa systemowego stanowi nie mniejsze wyzwanie niż transformacja całej polskiej energetyki. Jej przeprowadzenie może się wiązać ze znacznym kosztem oszacowanym przez Polskie Towarzystwo Energetyki Cieplnej na poziomie 460-500 mld zł do 2050 roku. Koszt ten nie powinien być przeniesiony na odbiorcę końcowego w ramach taryfy, ale należy znaleźć zewnętrzne źródła finansowania.
Stanowisko Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ws. Projektu ustawy o systemach sztucznej inteligencji z dnia 15 października 2024 roku
Polska jest jednym z pierwszych państw Unii Europejskiej przymierzających się do wdrożenia rozporządzenia AI Act do krajowego porządku prawnego. Tak wczesne przedstawienie stosownego projektu ustawy daje komfort możliwości spokojnej pracy nad dokumentem – dlatego na uznanie zasługują zapowiedzi szerokich i długich konsultacji społecznych proponowanych rozwiązań.
Stanowisko polskich przedsiębiorców oraz branż leasingowej i wynajmu długoterminowego w sprawie projektu programu „Mój Elektryk 2.0”
Polskie firmy zrzeszone w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, oraz branża leasingowa i wynajmu długoterminowego z ogromnym zaniepokojeniem odnoszą się do decyzji o wykluczeniu przedsiębiorców, niebędących osobami fizycznymi, z projektu programu „Mój Elektryk 2.0”. Takie rozwiązanie znacząco ogranicza potencjał realizacji jego głównych celów – rozwój elektromobilności w Polsce i redukcję emisji CO₂ – co stawia pod znakiem zapytania skuteczność programu.