• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    ZPP Rekomenduje – Kancelarie Prawne



    Kancelaria R. Comi, E. I. Chełkowska-Kamionka, Konsorcjum Prawno Finansowe Kiwała & Wspólnicy oraz Kancelaria Grzybkowski Guzek Jackowski w ostatnim czasie dołączyły do programu Rekomendowane Kancelarie Prawne ZPP.

    Rekomendujemy więc Kancelarie, którym zaufaliśmy.

    W swojej ofercie dla Członków ZPP oraz przedsiębiorców sektora MSP świadczą one bardzo szeroki wachlarz usług, a wśród nich m.in. porady prawne (bezpłatne dla Członków ZPP) oraz usługi takie jak prowadzenie postępowania sądowego i arbitrażowego, zapewnienie pomocy prawnej w zakresie zezwoleń i koncesji, czy też pomoc w prowadzeniu postępowań przed sądami administracyjnymi (25% zniżki dla Członków ZPP).

    ***

    R. Comi, E. I. Chełkowska-Kamionka Kancelaria Prawna Sp. j. jest prężnie rozwijającą się spółką prawniczą. Wspólnicy Kancelarii mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie. Wspierani przez zespół młodych prawników i aplikantów radcowskich łączą tradycję z innowacyjnością tak, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez nowoczesny rynek usług prawniczych oraz zmieniające się potrzeby Klientów.

    Kancelaria R. Comi, E.I. Chełkowska-Kamionka przystąpiła do Programu na zasadzie wyłączności na terenie powiatu: warszawskiego i warszawskiego zachodniego.

    Więcej informacji na stronie Kancelarii.

    Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała & Wspólnicy Sp. z o.o. to firma o globalnym zasięgu oferująca kompleksową obsługę w zakresie prawa, finansów, audytu, dystrybucji konstrukcji drewnianych domów oraz usług Call Center.

    Kancelaria Prawna stanowi trzon Konsorcjum zapewniający wewnętrzną obsługę wszystkich obszarów funkcjonowania firmy. Prawnicy Kancelarii posiadają specjalistyczną wiedzę umożliwiającą zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć gospodarczych.

    Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała & Wspólnicy przystąpiło do Programu na zasadzie wyłączności na terenie powiatu wrocławskiego.

    Więcej informacji o Kancelarii na stronie Konsorcjum

    Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek Jackowski świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej, a w szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz z zakresu doradztwa podatkowego.

    Spółka zatrudnia adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, aplikantów adwokackich, aplikantów radcowskich, osoby z ukończoną aplikacją sędziowską. Pracownicy reprezentują wysoki poziom wiedzy prawniczej oraz posiadają duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

    Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek Jackowski przystąpiła do Programu na zasadzie wyłączności na terenie powiatu poznańskiego.

    Więcej informacji na stronie Spółki.

    ***

    ZPP buduje sieć Rekomendowanych Kancelarii Prawnych współpracujących ze Związkiem na zasadzie wyłączności na terenie swojego powiatu.

    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Programie, zapraszamy do kontaktu z Dorotą Wolicką, Dyrektor Biura Interwencji i Organizacji: d.wolicka.@zpp.net.pl

     

    Najnowsze artykuły

    W Kijowie odbyła się kolejna edycja konferencji Europe–Poland–Ukraine: Cooperate Together’25

    Kijów, 5 czerwca 2025 r. W Kijowie odbyła się kolejna edycja konferencji Europe–Poland–Ukraine: Cooperate Together’25 5 czerwca 2025 r. w stolicy Ukrainy odbyła się kolejna edycja konferencji „Europe–Poland–Ukraine: Cooperate Together’25”, organizowana przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Wydarzenie jest kontynuacją autorskiego programu ZPP, realizowanego od 2022 roku, którego celem jest budowanie trwałych i efektywnych relacji pomiędzy […]

    II Edycja Kongresu Zdrowie 360 już za nami – ponad 500 uczestników debatowało o przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce

    Warszawa, 4 czerwca 2025 r. II Edycja Kongresu Zdrowie 360 już za nami – ponad 500 uczestników debatowało o przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce Zakończyła się druga edycja ogólnopolskiego Kongresu „Zdrowie 360” organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP). Wydarzenie zgromadziło ponad 500 uczestników – przedstawicieli świata nauki, medycyny, polityki, biznesu, organizacji pacjenckich, pracodawców, […]

    Silversi – potencjał do wykorzystania. Okrągły stół ZPP o zatrudnieniu osób 50+

    Jak budować rynek pracy otwarty na doświadczenie, lojalność i kompetencje osób 50+? Jakie warunki muszą zostać spełnione, by Silversi – aktywna i coraz liczniejsza grupa zawodowa – mogli efektywnie uczestniczyć w życiu gospodarczym? Na te pytania odpowiadali uczestnicy kolejnego spotkania z cyklu „Każdy talent na wagę złota – Inkluzywni w zatrudnianiu”, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery