szukaj

Katalog Praw Przedsiębiorców

Katalog Praw Przedsiębiorców jest cykliczną publikacją, która stanowi kompendium wiedzy, zbiór szczegółowych zasad, które obowiązują każdego przedsiębiorcę w obliczu kontroli z urzędu.

Katalog stanowi „pierwszą pomoc prawną” dla przedsiębiorców, którzy nękani ciągłymi kontrolami, niejednokrotnie czują się bezradni wobec gąszczu skomplikowanych przepisów.

Ideą powstania Katalogu, przygotowywanego we współpracy z partnerskimi Kancelariami Prawnymi, było dostarczenie przedsiębiorcom bezpłatnej, ogólnodostępnej publikacji, która w łatwy i zwięzły sposób przybliży każdemu przedsiębiorcy jego prawa, obowiązki, ale też granice, w jakich dana kontrola może się poruszać.

Katalog Praw Przedsiębiorców będzie publikowany co miesiąc, na naszej stronie www.zpp.net.pl

***

Pierwszy zeszyt, przygotowany przez prawników z Kancelarii Radców Prawnych R. Comi, E. I. Chełkowska-Kamionka sp. j., został poświęcony tematyce kontroli podmiotów korzystających ze środowiska, a więc wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych, które mogą być kontrolowane przez Inspekcję Ochrony Środowiska.

Katalog Praw Przedsiębiorców_Inspekcja Ochrony Środowiska do pobrania.

Drugi zeszyt, przygotowany przez prawników z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Grzybkowski Guzek Jackowski, został poświęcony tematyce kontroli przez organy kontroli podatkowej.

Katalog Praw Przedsiębiorców_Organy kontroli podatkowej do pobrania.

Trzeci zeszyt Katalogu został poświęcony kontroli w zakresie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych. Publikację przygotowała Kancelaria JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni.

Katalog Praw Przedsiębiorców_Główny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Czwarty zeszyt Katalogu, przygotowany przez prawników z Kancelarii Izabella Żyglicka i Wspólnicy, zostal poświęcony tematyce kontroli przez organy kontroli skarbowej.

Katalog Praw Przedsiebiorców_Organy kontroli skarbowej_do pobrania.

Piąty zeszyt, poświęcony kontroli Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, przygotowali prawnicy z kancelarii JWSM Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni z Krakowa.

Katalog Praw Przedsiębiorców_Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentow_do pobrania.

Szósty zeszyt, w którym na warsztat wzięliśmy prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe po zmianach z 1 stycznia 2016 roku, przygotowali specjaliści w dziedzinie - prawnicy z Kancelarii Tatara i Współpracownicy.

Katalog Praw Przedsiębiorców_6. zeszyt_do pobrania

ZPP

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swój adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Facebook