szukaj

Andrzej Knop

Urodzony 5 maja 1984 r. w Częstochowie. Absolwent Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku informatyka.

Od 2007r przedsiębiorca w branży IT, specjalizuje się m.in. w sprzedaży na rynku e-commerce oraz b2b, a także w rozwiązaniach informatycznych dla biznesu.

Współpracuje z firmami zarówno z sektora MŚP jak i dużymi korporacjami m.in. od 2009 r. został jednym z pierwszych lokalnych partnerów biznesowych P4 Sp. z o.o. właściciela sieci telefonii komórkowej PLAY.

W 2015 r. był wśród założycieli zarządu lokalnego oddziału Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, obecnie członek zarządu tej organizacji. Aktywnie angażuje się w działalność na rzecz lokalnych przedsiębiorców i miasta.

Aktualnie jest także członkiem zarządu w spółkach zajmujących się sprzedażą i usługami w branży IT, gdzie zajmuje się budowaniem strategii w połączeniu z nowoczesnym marketingiem i nadzorem nad projektami.

Prywatnie pasjonat nowych technologii, turystyki i sportu. Łączy tę pasję z biznesem poprzez udział i sponsoring w Klubie Biznesu przy lokalnym klubie piłkarskim, a także jako sponsor amatorskiej drużyny siatkarskiej i jej aktywny zawodnik.

W życiu i biznesie wspiera go żona Elżbieta, posiadają dwójkę dzieci.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook