• PL
 • EN
 • szukaj

  Łukasz Bilski

  Łukasz Bilski – Prezes Świętokrzyskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Prezes Zarządu Centrum Innowacji Gospodarczej i Technologii, rodzinnej firmy non-profit pełniącej rolę Instytucji Otoczenia Biznesu, Wspólnik Zarządzający Business Horizon Office w Kielcach, Ekspert ds. finansowania i wdrażania innowacji międzysektorowych Fundacji Centrum Europy Lokalnej.

  Doradca ds. innowacji oraz dostępności, mentor i trener biznesu, multiprzedsiębiorca, skupiający swoją działalność na terenie Polski Wschodniej ze szczególnym uwzględnieniem województwa świętokrzyskiego.

  Menadżer z ponad szesnastoletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków z UE, wsparcia w rozwoju MŚP i wdrażania na rynek innowacji, implementacji uniwersalnego projektowania oraz współpracy nauki z biznesem. Specjalizuje się w dziedzinach związanych z dostępnością, technologiami omnimedycznymi, biogospodarką oraz transformacją cyfrową, w tym przemysłem 4.0 i 5.0. Na co dzień zajmuje się rozwojem relacji na linii BIZNES-NAUKA-JST-NGO, efektywnie szukając wspólnych celów i możliwości współpracy międzysektorowej oraz promując transfer wiedzy i technologii. Aktywnie zaangażowany w proces powstawania nowych firm ze szczególnym uwzględnieniem startupów oraz przedsiębiorstw ekonomii społecznej.


  Jako wspólnik 7 przedsiębiorstw na różnym etapie rozwoju, aktualnie współpracuje z licznymi firmami w zakresie pozyskiwania finansowania na ciekawe pomysły biznesowe oraz wdrożenia innowacyjnych produktów i usług na rynek.

  Dla członków ZPP

  Nasze strony

  Subskrybuj nasze newslettery