szukaj

Łukasz Siekiera

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2008 r. do 2018 r. zajmował się wdrażaniem narzędzi wsparcia biznesu i zarządzaniem strategicznym, funkcjonując w ramach struktur Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Autor i koordynator portalu dedykowanego wsparciu komercjalizacji wyników badań naukowych – Łódzka Platforma Transferu Wiedzy (portal działał w latach 2009-2014).  W latach 2012-2013 odpowiadał za opracowanie Regionalnej Strategii Innowacji dla Województwa Łódzkiego LORIS 2030.

Od początku 2017 r. do początku 2019 r. budował kompleksowym system wsparcia gospodarki w województwie łódzkim – lodzkie4business. W 2016 r. był współtwórcą i jednym z koordynatorów Centrów Innowacji Biznesowej, czyli pierwszego proaktywnego mechanizmu doradztwa dla przedsiębiorców zarządzanego przez administrację publiczną.

W 2018 r. współtworzył łódzką przestrzeń coworkingową SkyHUB, która w ciągu pierwszego roku swojego istnienia stała się najpopularniejszym w Łodzi miejscem dla młodych firm, osób tworzących startupy, freelancerów, studentów i naukowców.

Jako ekspert współpracujący z PwC Polska współtworzy programy i analizy gospodarcze dla władz wojewódzkich. Funkcjonuje również jako mentor w programach akceleracyjnych dla startupów.

Od lat specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowań ze środków unijnych.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook