Biuro dobrego biznesu

Zachęcamy do lektury poradnika ABC Nowoczesnych Technologii, w którym znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji na temat sztuki obniżania kosztów prowadzenia firmy. Niniejsza publikacja zawiera wskazówki dotyczące tego jak obniżyć koszty drukowania, jakiego rodzaju aplikacje w tym pomagają oraz jak efektywnie zarządzać obiegiem dokumentacji w firmie.

 Na kilkunastu stronach poradnika znajdą Państwo również cenne informacje związane z zarządzaniem flotą samochodową, dzięki którym możliwe staje się obniżenie kosztów zakupu paliwa czy obsługi leasingu.

Polecamy Państwa uwadze.

 ABC Nowoczesnych Technologii - pobierz

 

                                                           

Prowadzenie firmy jest ściśle związane z racjonalizacją kosztów jej funkcjonowania. 
Powszechna opinia głosi, że nie można ich wyeliminować, bez obniżenia jakości oferowanych produktów czy usług. 
Przedsiębiorcy zadają sobie pytanie jak ograniczać wydatki, działać efektywnie i jednocześnie spełniać wysokie wymogi, które stawia rynek.

Podpowiadamy: Dzięki wdrożeniu oraz zastosowaniu zawansowanych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych jest to możliwe!

kosztydruku.pl

Czy wiesz, że statystycznie liczba drukowanych dokumentów rośnie co roku o jedną piątą? Firmy są jednak w stanie zaoszczędzić na druku dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych w skali roku. Dowiedz się jak!

 

outsourcingdruku.pl

Oszczędzaj dzięki zastosowaniu outsourcingu urządzeń biurowych, który może obniżyć całkowite koszty druku nawet o kilkadziesiąt procent! 

 

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców