szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Wydarzenia

SME Europe z EPP i SME Connect organizują roboczą kolację w Brukseli z zaproszeniem dla wybranych ponownie eurodeputowanych z Europejskiej Partii Ludowej (EPP). Kolacja ma na celu zapewnienie organizacjom, firmom i ekspertom z MŚP platformy do zaprezentowania problemów swojego sektora posłom do PE z EPP. 

Data: 2019-06-26
Miejsce: -

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wspólnie z SME Connect i organizacjami partnerskimi organizują powyborcze spotkanie, które odbędzie się w lipcu w siedzibie Reprezentacji Tyrolu przy Unii Europejskiej z wystąpieniem Marcina Nowackiego. Więcej informacji wkrótce.

Data: 2019-07-11
Miejsce: -

Zapraszamy wszystkich przyjaznych Europie i MŚP Posłów nowej kadencji do Parlamentu Europejskiego do wzięcia udziału w roboczej kolacji z wystąpieniami organizacji MŚP, ekspertów i przedstawicielami stowarzyszeń.  Więcej informacji wkrótce.

Data: 2019-09-01
Miejsce: -

Business & Science Poland (BSP) to związek pracodawców zarejestrowanych w Polsce. Misją BSP jest wspieranie polskiej społeczności biznesowej i naukowej w skutecznym kształtowaniu agendy europejskiej. Więcej informacji na stronie Business and Science Poland. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt bezpośrednio z Business and Science Poland przez e-mail: info@zpbsp.com

Data: 2019-05-16
Miejsce: Rue Belliard 40, Brussels

W uroczystości weźmie udział Jyrki Katainen, Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej. 

Data: 2019-05-09
Miejsce: Warszawa
Strona 1 z 11

ZPP NEWS BRUKSELA

Zapisz się i otrzymuj najnowsze informacje

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
Przedstawicielstwo ZPP w Unii Europejskiej
Square de Meeûs 38/40, 1000 Bruxelles

Dyrektor Przedstawicielstwa ZPP w UE
Agata Boutanos
Email: a.boutanos@zpp.net.pl
Tel:  + 32 476 590 602

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/