szukaj

Wydarzenia

Większość ubrań, które nosimy na co dzień, pochodzi z importu do Unii Europejskiej. Warunki, w jakich są one produkowane w krajach trzecich, często pozostają nieprzejrzyste dla europejskiego konsumenta. Tragiczne zawalenie się budynku Rana Plaza w 2013 r., w którym zginęło ponad 1100 pracowników przemysłu włókienniczego, wywołało wzrost świadomości wśród decydentów i konsumentów na temat globalnego […]

Data: 2023-01-23
Miejsce: Parlament Europejski, Bruksela, Room ASP 3G3

Już 19 stycznia decydenci polityczni, inwestorzy, zainteresowane strony i liderzy branż spotkają się, aby podnieść świadomość  społeczności i prywatnych inwestorów na temat wielu możliwości biznesowych, jakie stwarza unijny fundusz innowacyjny. Więcej informacji w linku: https://commission.europa.eu/events/innovation-fund-financing-innovative-clean-tech-conference-2023-01-19_en Wysłuchanie w Parlamencie Europejskim.

Data: 2023-01-19
Miejsce: Parlament Europejski

Okrągły stół organizowany wspólnie przez Związek Przedsiebiorców i Pracodawców oraz European Enterprise Alliance na temat Krajobrazu sektora MŚP na Ukrainie. Dyskusja odbędzie się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu. Termin i więcej szczegołów wkrótce. Śledź nasze biuletyny, aby uzyskać więcej informacji i opcji rejestracji.

Data:
Miejsce:

5. rocznica powstania biura ZPP w Brukseli 26 października 2022 r., Sofitel Europe, Plan Jourdain, Bruksela   Serdecznie zapraszamy na przyjęcie koktajlowe z okazji 5-lecia naszego biura w Brukseli, które odbędzie się 26 października br. od godziny 17:00 w Sofitel Europe Bar przy Place Jourdain w Brukseli.  Link do rejestracji oraz więcej informacji podamy wkrótce.

Data: 2022-10-26
Miejsce: Sofitel Europe, Plan Jourdain, Bruksela
Strona 1 z 29

ZPP NEWS BRUKSELA

Zapisz się i otrzymuj najnowsze informacje

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
Przedstawicielstwo ZPP w Unii Europejskiej
Square de Meeûs 38/40, 1000 Bruxelles

Dyrektor Przedstawicielstwa ZPP w UE
Agata Boutanos
Email: a.boutanos@zpp.net.pl
Tel:  + 32 476 590 602

Nasze strony

Subskrybuj nasze newslettery