szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Aktualności

Jarosław Gowin laureatem Nagrody Gospodarczej ZPP!Za skuteczne przeprowadzenie ustawy deregulującej zawody, w kategorii Polityk, Nagrodę Gospodarczą ZPP otrzymał Jarosław Gowin.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 26 czerwca w Hotelu Polonia Palace.

Jarosław Gowin, absolwent studiów filozoficznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, przez wiele lat redaktor naczelny miesięcznika „Znak”, od 2005 roku aktywny w polityce. Pełnił mandat Senatora VI kadencji, a w wyborach parlamentarnych w 2007 roku zyskał mandat poselski. Od listopada 2011 do maja 2013 roku pełnił urząd Ministra Sprawiedliwości.

Nagrody Gospodarcze ZPP mają charakter wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w zakresie wspierania małych i średnich przedsiębiorstw. Nominacje do nagród zgłaszają Członkowie Związku, a przyznają je statutowe władze – Zarząd i Rada Nadzorcza.

Laureatowi konkursu, serdecznie gratulujemy!

 

 

Najnowsze artykuły

Stanowisko ZPP ws. ustawy o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego

Przewlekłość postępowań sądowych w Polsce, szczególnie w sprawach gospodarczych, stanowi jedną z głównych barier rozwoju przedsiębiorczości. Głośna i bardzo kontrowersyjna reforma sądownictwa przeprowadzona w ciągu ostatnich kilkudziesięciu miesięcy, niestety skupiła się raczej na personaliach i roszadach osobowych, niż jakichkolwiek zmianach o charakterze systemowym. W tym sensie można śmiało stwierdzić, że poniesione wskutek tej reformy straty…

Polska pilnie potrzebuje Doktryny Energetycznej

Aktualny stan i perspektywy rozwoju polskiej energetyki to nasz największy problem w kontekście konkurencyjności całej gospodarki. Zaniechania i brak strategicznego myślenia niebezpiecznie zbliżają nas do systemowej recesji i spadku poziomu życia obywateli. Polska pilnie potrzebuje doktryny energetycznej uwzględniającej procesy zachodzące na świecie, a nie tylko życzeniowe myślenie polityków. Tak wynika z najnowszego raportu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców pt. „Założenia do strategii rozwoju energetyki w Polsce”.

Warszawska Izba Gospodarcza nowym Członkiem ZPP

Do grona Członków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dołączyła Warszawska Izba Gospodarcza. Witamy w naszym gronie! Warszawska Izba Gospodarcza wspiera rozwój przedsiębiorczości, poprzez aktywne uczestnictwo w procesie budowy silnego samorządu gospodarczego, działającego na rzecz budowy konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki w regionie i w kraju.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/