• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Kartą się w opłaca w Poznaniu!



    14.09.2015

    Seminarium ZPP: „Kartą się opłaca” w Poznaniu,
    czyli o plusach i minusach akceptacji kart płatniczych

    Biurowiec OMEGA, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79a/parter, Poznań
    23 września 2015 r.

    Większe zyski; grono lojalnych klientów; pozyskanie nowoczesnego konsumenta – to tylko niektóre z możliwości jakie gwarantuje małym i średnim przedsiębiorcom akceptowanie płatności bezgotówkowych.

    Jeśli chcesz poznać cały katalog korzyści jakie mogą stać się udziałem Twojej firmy dzięki akceptacji kart płatniczych, weź udział w seminarium ZPP „Kartą się opłaca” – ogólnopolskim projekcie edukacyjnym, dotychczas z sukcesem zrealizowanym w Warszawie, Łodzi i Katowicach.

    „Szkolenie jak najbardziej merytoryczne. Przydałaby się jakaś demonstracja przykładowych terminali oraz więcej informacji na temat obsługi płatności bezgotówkowych oraz radzenia sobie z ewentualnymi problemami”. 
    Adam Wajdman, uczestnik seminarium w Katowicach

    „Spotkanie było ciekawe, dowiedziałem się paru nowych rzeczy”.
    Zbigniew Zasadzień, Kierownik Projektu, ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o., uczestnik seminarium w Katowicach

    „Na etapie organizacji kolejnych seminariów niejednokrotnie spotykamy się z krytyką ze strony przedsiębiorców. Zarzucają nam, że prowadzimy projekt komercyjny. Tymczasem ma on charakter stricte edukacyjny. Co istotne – przedsiębiorcy, którzy decydują się na udział w szkoleniu, wychodzą z niego bardzo zadowoleni. Dla przykładu, w Łodzi seminarium przedłużyło się o dwie godziny, bo zainteresowanie tematem było ogromne”.
    Marcin Nowacki, Wiceprezes ZPP, Organizator Seminarium, jeden z Prelegentów

    Pora na Poznań!

    23 września 2015, godzina 14:30-16:00
    Miejsce: Sala konferencyjna w biurowcu OMEGA (parter), ul. Dąbrowskiego 79A, Poznań

    WSTĘP WOLNY po wcześniejszym zgłoszeniu: http://kartasieoplaca.pl/form,4

    Projekt „Kartą się opłaca” jest realizowany w ramach programu Master Your Card, w partnerstwie z MasterCard. Partnerem lokalnym projektu została Fundacja Altum.

    Więcej informacji: biuro@zpp.net.pl

    Najnowsze artykuły

    Stanowisko ZPP w sprawie pierwszego roku rządu w gospodarce

    Zgodnie z prognozami Komisji Europejskiej, nasz PKB wzrośnie w 2024 roku o 3%, a w 2025 już o 3,6%, dzięki czemu Polska pozostanie jednym z najszybciej rozwijających się państw w Unii Europejskiej. Tempo wzrostu jest oczywiście podyktowane szeregiem czynników, w tym m.in. koniunkturą na świecie – w ciągu ostatniej dekady wybitnie Polsce sprzyjającą – jednak złą i ograniczającą firmy polityką gospodarczą można popsuć nawet najlepszy okres prosperity, a i świat robi się coraz bardziej niestabilny, co naturalnie negatywnie wpływa na sytuację państw rozwijających się. Po upływających w grudniu dwunastu miesiącach od zaprzysiężenia nowego rządu, trzeba stwierdzić, że w tych skomplikowanych okolicznościach poradził on sobie w wymiarze gospodarczym nieźle – co potwierdzają dane przytoczone na wstępie.

    Memorandum ZPP w sprawie propozycji działań Polski w trakcie jej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w obszarze energetyki i polityki klimatycznej

    11 grudnia 2024 r., Warszawa Memorandum ZPP w sprawie propozycji działań Polski w trakcie jej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w obszarze energetyki i polityki klimatycznej   Polska prezydencja w Radzie UE powinna skupić się na kompleksowym i sprawiedliwym rozwiązaniu problemu ubóstwa energetycznego. Kluczowe działania powinny obejmować wdrożenie zrównoważonych polityk, które oferują natychmiastową pomoc poprzez […]

    Komentarz ZPP dotyczący rozwoju produktowych magazynów energii

    Warszawa, 10 grudnia 2024 r. Komentarz ZPP dotyczący rozwoju produktowych magazynów energii   Produktowe magazyny energii proponowane przez branżę cementową to innowacyjne rozwiązanie, w którym energia elektryczna jest efektywnie wykorzystywana w cementowni poprzez elastyczne zwiększanie produkcji w momentach nadmiaru taniej energii z OZE. Zakłady „magazynują” energię w formie wytworzonych produktów, które można przechowywać i sprzedać później, unikając strat […]

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery