• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Pakiet biznesowy w Poznaniu



    14.01.2015

    W poniedziałek, 12 stycznia 2015 roku w Poznaniu odbyło się kolejne z cyklu spotkanie członków i sympatyków ZPP z regionu Wielkopolski, w którym wzięli udział także: Cezary Kaźmierczak, Prezes ZPP; Dorota Wolicka, Wiceprezes ZPP oraz Rzecznicy regionalni: Michał Kostyk (woj. zachodniopomorskie); Paweł Majewicz (powiat lubański); Maciej Junke (powiat głogowski) i Krystyna Potapowicz (powiat legnicki). Spotkanie zorganizował Rzecznik ZPP w Poznaniu, Józef Łukaszczyk.

    Głównym tematem spotkania było zaprezentowanie „Pakietu biznesowego” – nowej oferty przeznaczonej dla Członków ZPP, która znacząco wzbogaca dotychczasowy pakiet korzyści członkowskich, m.in. o możliwość udziału w platformie handlu nadwyżkami, systemie lojalnościowym, czy grupie zakupowej (tylko w przypadku energii elektrycznej zniżka może wynieść nawet 60% płaconych rachunków).

     „Pakiet biznesowy ZPP” jest wzorowany na sprawdzonym systemie działającym w Szwajcarii, do którego należy ponad 116 tys. firm i który cieszy się nieustająco dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, przynosząc im wymierne korzyści.

    Podczas spotkania została także poruszona kwestia konieczności zintegrowania środowiska małych i średnich przedsiębiorstw oraz nawiązania współpracy z innymi organizacjami zrzeszającymi firmy sektora MSP i władzami samorządowymi. 

    Kolejne spotkanie przedsiębiorców z regionu Wielkopolski odbędzie się w Poznaniu w połowie lutego br. Podczas spotkania zostanie poruszona kwestia: „Formalno-prawnych zagrożeń w działalności firmy”. Szczegóły wkrótce!

    Więcej informacji:
    Józef Łukaszczyk
    Rzecznik ZPP w woj. wielkopolskim
    Email :: j.lukaszczyk@zpp.net.pl


    Na zdj. Krystyna Potapowicz, Cezary Kaźmierczak, Dorota Wolicka


    Na zdj. Krystyna Potapowicz, Cezary Kaźmierczak, Dorota Wolicka


    Na zdj. Cezary Kaźmierczak, Dorota Wolicka, Józef Łukaszczyk, Krystyna Potapowicz


    Na zdj. Michał Kostyk, Józef Łukaszczyk, Cezary Kaźmierczak, Dorota Wolicka


     


    Na zdj. Maciej Junke

    Zapisz

    Najnowsze artykuły

    Stanowisko ZPP w sprawie pierwszego roku rządu w gospodarce

    Zgodnie z prognozami Komisji Europejskiej, nasz PKB wzrośnie w 2024 roku o 3%, a w 2025 już o 3,6%, dzięki czemu Polska pozostanie jednym z najszybciej rozwijających się państw w Unii Europejskiej. Tempo wzrostu jest oczywiście podyktowane szeregiem czynników, w tym m.in. koniunkturą na świecie – w ciągu ostatniej dekady wybitnie Polsce sprzyjającą – jednak złą i ograniczającą firmy polityką gospodarczą można popsuć nawet najlepszy okres prosperity, a i świat robi się coraz bardziej niestabilny, co naturalnie negatywnie wpływa na sytuację państw rozwijających się. Po upływających w grudniu dwunastu miesiącach od zaprzysiężenia nowego rządu, trzeba stwierdzić, że w tych skomplikowanych okolicznościach poradził on sobie w wymiarze gospodarczym nieźle – co potwierdzają dane przytoczone na wstępie.

    Memorandum ZPP w sprawie propozycji działań Polski w trakcie jej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w obszarze energetyki i polityki klimatycznej

    11 grudnia 2024 r., Warszawa Memorandum ZPP w sprawie propozycji działań Polski w trakcie jej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w obszarze energetyki i polityki klimatycznej   Polska prezydencja w Radzie UE powinna skupić się na kompleksowym i sprawiedliwym rozwiązaniu problemu ubóstwa energetycznego. Kluczowe działania powinny obejmować wdrożenie zrównoważonych polityk, które oferują natychmiastową pomoc poprzez […]

    Komentarz ZPP dotyczący rozwoju produktowych magazynów energii

    Warszawa, 10 grudnia 2024 r. Komentarz ZPP dotyczący rozwoju produktowych magazynów energii   Produktowe magazyny energii proponowane przez branżę cementową to innowacyjne rozwiązanie, w którym energia elektryczna jest efektywnie wykorzystywana w cementowni poprzez elastyczne zwiększanie produkcji w momentach nadmiaru taniej energii z OZE. Zakłady „magazynują” energię w formie wytworzonych produktów, które można przechowywać i sprzedać później, unikając strat […]

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery