• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Warsztaty startupuj.pl



    15.04.2015

    Wiele genialnych pomysłów na biznes nie ujrzało i nigdy nie ujrzy światła dziennego. Dlaczego? Często nie wiadomo od czego zacząć. Zainwestowałeś już dużo, ale nadal czujesz, że nie zacząłeś zarabiać. Większości startupów nie udaje się przejść przez fazę testów i wyjść na rynek. Nie wiedzą jak stworzyć pierwszą, lojalną grupę klientów, jak przekonać innych, że ich propozycja jest naprawdę świetna. Ponad 80% nowych firm upada w ciągu pierwszego roku działalności. W takim razie skąd pozyskiwać środki na działalność? Czym zachęcić i utrzymać klientów? Jak obniżyć koszty i ryzyko? Czym się wyróżnić? 

    Są jednak startupy, którym się udało. Osiągnęli sukces, podczas gdy inni staczali się po równi pochyłej w dół…
    Co odróżnia jednych od drugich?

    Jeśli chcesz się dowiedzieć – zapytaj, a najlepiej ZAPISZ SIĘ na warsztaty STARTUPUJ.pl – tam uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. 

    Objęliśmy patronat nad wydarzeniem, a jednym z prelegentów będzie nasz Rzecznik w Krakowie, Grzegorz Moskal.

    Zakres programowy warsztatów:
    – Bussines Model Canvas – absolutna podstawa każdego biznesu. Narzędzie niezwykle proste. Ponadto przedstawione zostaną często popełniane błędy, które dyskwalifikują w rozmowie z inwestorem/ obniżają skuteczność.
    – Value Proposition Design – zaprojektuj innowacyjną Propozycję Wartości dla swoich klientów.
    – Lean Sartup – ogranicz koszty i ryzyko na starcie!
    – Tworzenie Społeczności.
    – Strategie sprzedaży.
    – Sprzedażowe Espresso, czyli jak się sprzedać.
    – Pozyskiwanie finansowania.

    Warsztaty odbędą się 24 kwietnia 2015 o godzinie 9:00 w Artefakt Cafe w Krakowie (ul. Dajwór 3).

    Zapisy.
    Więcej informacji.

    Najnowsze artykuły

    Apel do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy

    Szanowny Panie Prezydencie, zwracamy się do Pana z apelem o podpisanie ustawy wprowadzającej zmiany w konstrukcji składki zdrowotnej dla przedsiębiorców. Proponowana regulacja stanowi długo oczekiwaną odpowiedź na realne problemy mikroprzedsiębiorców, szczególnie tych funkcjonujących w małych miejscowościach. To właśnie te podmioty – niewielkie, lokalne firmy – najbardziej odczuły negatywne skutki reform podatkowo-składkowych wprowadzonych w 2022 roku. Jak pokazują dane, od tamtego czasu liczba zawieszanych i zamykanych działalności gospodarczych wyraźnie rośnie – tylko w 2022 roku zawieszono ich aż o 24% więcej niż rok wcześniej, a trend ten utrzymuje się w kolejnych latach. Zjawisko to prowadzi do osłabienia lokalnych społeczności, ograniczenia dostępu mieszkańców do podstawowych usług oraz przyczynia się do postępującego wyludniania mniejszych miejscowości.

    ZPP zabiera głos w sprawie Clean Industrial Deal: uwagi i stanowisko

    Związek Przedsiębiorców i Pracodawców pozytywnie ocenia cele Pakietu dla Czystego Przemysłu, jednak podkreśla konieczność dostosowania strategii do realiów krajowych. Transformacja energetyczna powinna iść w parze z utrzymaniem konkurencyjności przemysłu oraz stabilnością cen energii.

    Inkluzywność jako konieczność, nie opcja – wnioski z okrągłego stołu o sytuacji osób z chorobami przewlekłymi na rynku pracy, części projektu ZPP „Każdy talent na wagę złota – Inkluzywni w zatrudnianiu”

    Okrągły stół ZPP w ramach kampanii „Każdy talent na wagę złota – Inkluzywni w zatrudnianiu” poświęcony był roli osób z chorobami przewlekłymi na rynku pracy. W obliczu starzejącego się społeczeństwa i rosnącego deficytu pracowników, temat aktywizacji zawodowej tej grupy nabiera nowego, nie tylko etycznego, ale też gospodarczego wymiaru. W debacie udział wzięli parlamentarzyści, przedstawiciele firm oraz organizacji pozarządowych, a także eksperci z dziedziny HR i prawa pracy.

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery