szukaj

Eksperci

Dominika Maison

Ekspert ZPP w dziedzinie psychologii ekonomicznej i badań marketingowych, Prezes i właściciel firmy badan marketingowych Dom Badawczy Maison, doktor psychologii, profesor UW, pracownik Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Współpracuje z wieloma uczelniami miedzynarodowymi, min. z: University of Washington (Seattle, USA), Southwest Texas University (USA), Uniwersytetem w Tilburgu (Holandia). Prowadzi wykłady na temat psychologii reklamy, zachowań konsumenckich i badań marketingowych. Autorka wielu książek i artykułów z zakresu badan marketingowych i zachowan konsumenckich, m.in. Zogniskowane wywiady grupowe, jakościowa metoda badan marketingowych, Utajone postawy konsumenckie, Propaganda dobrych serc, czyli rzecz o reklamie społecznej, Badania marketingowe od teorii do praktyki.

W latach 2003-2008 była prezesem Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii (PTBRiO) obecnie jest przedstawicielem ESOMAR na Polskę – największej międzynarodowej organizacji badań opinii i badań marketingowych (European Society for Opinion and Marketing Research).

Nasze strony

Subskrybuj nasze newslettery