• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Wymiana walut dla firm



    22.07.2015

    Kantordlafirm.pl to propozycja skierowana do klientów biznesowych, ale także indywidualnych, którzy są zainteresowani  bezgotówkową wymianą walut.

    Dlaczego wymiana waluty przez Internet jest korzystną opcją finansową?

    • niskie i stałe speardy;
    • niskie i stałe koszty przelewów;
    • brak opłat za obsługę transakcji wymiany;
    • bezpłatne i fachowe doradztwo walutowo-pieniężne;
    • możliwość negocjowania ceny kupowanej lub sprzedawanej waluty.

    Firma Kantorino, świadcząca kompleksowe usługi w tym zakresie, od trzech lat jest uczestnikiem programu „Rzetelna Firma”. W ramach programów partnerskich współpracuje z takimi portalami jak inwestycje.pl, waluty.com, kantory.pl.

    Korzystanie z usług Kantorino możliwe jest za pośrednictwem internetowej platformy wymiany walut kantoris.pl, dzięki której klienci po dokonaniu rejestracji mogą złożyć swoje zamówienia dotyczące kupna i sprzedaży walut. Rejestracja i użytkowanie strony jest całkowicie darmowe i nie obliguje do dalszych działań w przyszłości. Dokonywanie zleceń dotyczących transakcji możliwe jest także u dealera walutowego, będącego jednocześnie opiekunem realizowanej transakcji.

    Kantor internetowy dla firm zapewnia klientom bezpieczne, stabilne i przejrzyste warunki współpracy przy realizowaniu transakcji wymiany walut dla firm.

    Zachęcamy do współpracy!

    Fot. na lic. Creative Commons/Pictures of Money

     

    Najnowsze artykuły

    Marcin Nowacki, Wiceprezes ZPP, został wybrany Przewodniczącym Sekcji TEN w Europejskim Komitecie Ekonomiczno-Społecznym (EKES)

    EKES jest kluczowym organem doradczym w Unii Europejskiej, składającym się z trzech grup: Pracodawców (Grupa I), Pracowników (Grupa II) oraz Organizacji Społeczeństwa Obywatelskiego (Grupa III). Jego podstawową rolą jest przedstawianie merytorycznych opinii na temat polityk i legislacji UE Komisji Europejskiej, Radzie UE oraz Parlamentowi Europejskiemu.

    Szara strefa – dlaczego nadal istnieje i jak znaleźć dodatkowe dochody dla państwa?

    Największy udział w tworzeniu szarej strefy mają przedsiębiorstwa, które nie wykazują części dochodów. Szczególnie jest to widoczne w handlu i naprawie pojazdów oraz zakwaterowaniu i gastronomii. Szacunkowy rozmiar szarej strefy z tych branż w tworzeniu PKB wynosi 3 proc. Natomiast budownictwa na poziomie 1,7 proc., a przemysłu – 1,1 proc.

    Apel Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz organizacji branżowych sektora energii odnawialnej ws. rozwoju magazynów energii w Polsce

    Szanowny Panie Ministrze, Szanowna Pani Ministro, w imieniu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz organizacji branżowych reprezentujących sektor odnawialnych źródeł energii i magazynowania energii, pragniemy wyrazić głębokie zaniepokojenie zapisami projektu rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie oraz rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw w kontekście ograniczeń dla instalowania magazynów energii

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery