szukaj

Zaufało nam 51 818 firm, które zatrudniają 570 477 pracowników

Aktualności

ZP HoReCa dołącza do Związku Pracodawców i Przedsiębiorców (ZPP)27.12.2017

 

Związek Pracodawców HoReCa dołączył do grona członków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Celem są wspólne działania ukierunkowane na poprawę warunków prowadzenia biznesu w Polsce oraz adresowanie wyzwań związanych z rynkiem pracy.

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu jest organizacją branżową, która reprezentuje przedsiębiorstwa gastronomiczne działające na polskim rynku i za granicą. Powstała w 2016 r. z inicjatywy wiodących przedstawicieli branży gastronomicznej. 

ZP HoReca dba o wizerunek gastronomii w relacji z konsumentami, dostawcami i administracją. Podejmuje działania w celu identyfikacji i skutecznego rozwiązywania problemów branży, w tym na rzecz przejrzystej legislacji i spójnej praktyki organów publicznych w zakresie działalności gastronomicznej oraz tworzenia warunków dla w pełni uczciwej konkurencji na rynku.

Przedstawiciele ZPP HoReca zaznaczają, że powiększające się grono firm wstępujących do kierowanej przez nich organizacji, powoduje, że nie wszystkie sprawy dotyczą kwestii typowo gastronomicznych, lecz znane są również większej części rynku. Dlatego też, dla lepszego osiągania określonych celów, efektywna może okazać się współpraca na poziomie ponadbranżowymi i znalezienie, wspólnie z ZPP, wspólnych kierunków działania.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/