szukaj

Wydarzenia

18.05.2022

Webinar pt. “Wpływ dyrektywy ECN+ na organizacje pracodawców i rekomendacje dobrych praktyk w tym zakresie”

Warszawa, 12 maja 2022 r. 

Webinar pt.
“Wpływ dyrektywy ECN+ na organizacje pracodawców i rekomendacje dobrych praktyk w tym zakresie”

 

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga dysponowania aktualną wiedzą z zakresu otoczenia prawnego. Mając na uwadze, że przepisy prawa ochrony konkurencji dotyczą każdego przedsiębiorcy, bez względu na jego wielkość, czy też branżę w jakiej działa, ZPP wraz z firmą doradczą COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j. zaprasza do wzięcia udziału w webinarium, które odbędzie się 18 maja o godzinie 11:00 na platformie ZOOM. 

W trakcie tego spotkania prelegenci z COMPER (Maciej Fornalczyk i Tomasz Dębski) zaprezentują uwarunkowania prawa ochrony konkurencji, które mają istotne znaczenie dla funkcjonowania polskich przedsiębiorców. W trakcie webinarium omówione zostaną zarówno kwestie związane z czynami zakazanymi ustawowo, jak również wskazane zostaną przykłady działań, jakich należy unikać w celu zniwelowania ryzyk antymonopolowych.

Omówione również zostaną kwestie związane z przeszukaniem i kontrolą, jak również istotny nacisk zostanie położony na odpowiedzialność przedsiębiorców oraz odpowiedzialność osobistą osób kierujących danym przedsiębiorstwem. Mając na uwadze wprowadzane zmiany w zakresie narzędzi jakimi może posługiwać się polski organ antymonopolowy, w syntetyczny sposób zostaną przedstawione najważniejsze zagadnienia na które trzeba zwrócić baczną uwagę, w szczególności w zakresie odpowiedzialności jak również pozyskiwania informacji od tzw. sygnalistów.

 

Wydarzenie jest zamknięte, tylko dla Członków ZPP. 

Zapraszamy!

Nasze strony

Subskrybuj nasze newslettery