szukaj

Wydarzenia

10.05.2019

Electronics Show 2019 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

Warszawa, 6 maja 2019 r. 

 

Electronics Show 2019 – Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej

10-12 maja 2019 r., Ptak Warsaw Expo

 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Ptak Warsaw Expo serdecznie zapraszają do odwiedzenia i udziału Międzynarodowego Targu Elektroniki Używanej – Electronics Show 2019, który odbędzie się w dniach 10-12 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo. 
 
Targi Electronics Show to świetne miejsce dla pasjonatów elektroniki, nowych technologii i innowacji. Setki premier, rozwiązania mające dopiero zadebiutować na rynku, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość oraz możliwość testowania najnowszego sprzętu. Organizowane już po raz drugi targi przyciągają najważniejszych producentów z całego świata, a także są idealnym miejscem na spotkania biznesowe. 
 
W tym roku odwiedzający zobaczą m.in. najnowsze Audi E-tron i Tesla Model 3 Performance. Będą też elektryczne deskorolki od Skymaster, strefa dronów oraz rozgrywki e-sportowe z udziałem drużyn takich jak Actina PACT i Samsung PRIDE. Dzięki wirtualnej rzeczywistości zobaczymy też, jak wyglądałaby Warszawa, gdyby nie wybuchła druga wojna światowa.
 
Targi oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.
 
Szczegółowy program znajduje się na stronie www.electronics-show.com 
 
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców objął patronatem tegoroczną edycję wydarzeń. 
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska. 

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook