szukaj

Wydarzenia

28.10.2017

Konferencja Dream Droga Realizacji Marzeń

24.07.2017

 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na konferencję biznesową DREAM Droga Realizacji Marzeń.Organizatorem wydarzenia jest Instytut Flow. ZPP objął wydarzenie swoim patronatem.

Konferencja odbędzie się 28 października br. w Bionanoparku przy ulicy Dubois 114/116 w Łodzi. Rozpoczęcie o godzinie 9:00. Podczas spotkania eksperci zaprezentują narzędzia i rozwiązania, które otwierają drogę do osiągnięcia trwałego sukcesu, a zarazem czynią ją szybszą i łatwiejszą. 

Celem konferencji jest wzmocnienie 4 filarów prowadzenia Twojej firmy: 

Ciebie, abyś poznał siebie jako człowieka i przedsiębiorcę na tyle dobrze, abyś ufał swoim decyzjom – temat ten poprowadzi Piotr Sobczyński, przedsiębiorca, trener rozwoju osobistego i biznesowego. 

Twojej marki osobistej, by inni wiedzieli, że możesz wnieść w ich życie nowe wartości i abyś wiedział jak prezentować swoją firmę Klientom – tu przewodnikiem będzie Ewa Hartman, wykładowca, trener i coach. 

Twojego pomysłu na biznes, żebyś zbudował swój model biznesowy i odkrył swoją przewagę konkurencyjną – z pomocą przyjdzie Witold Buraczyński, strateg i architekt biznesowy.

Twojej prawnej świadomości, która pozwoli Ci podejmować bezpieczne decyzje biznesowe a w razie potrzeby pokaże, jak radzić sobie z windykacją – w tym pomoże Magdalena Bojaryn, prawnik i przedsiębiorca.

Program wydarzenia.

Liczba biletów do sprzedaży jest ograniczona.

Konferencja skierowana jest w szczególności do tych z Państwa, którzy dopiero startują w biznesie, a także do osób, które potrzebują mądrych zmian w swoich firmach.

Członkowie ZPP oraz Organizacje lokalne i branżowe proszeni są o przesyłanie zgłoszeń do Pani Ewy Czerwińskiej: e.czerwinska@zpp.net.pl

Więcej informacji pod adresem www.konferencja-dream.pl

Nasze strony

Subskrybuj nasze newslettery