szukaj

Wydarzenia

15.05.2019

Konferencja e-Administracja dla Biznesu 2019

Warszawa, 12 kwietnia 2019 r.

 

Konferencja e-Administracja dla Biznesu 2019 

 

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji konferencji  E-Administracja dla biznesu, która odbędzie się 15 maja 2019 w Warszawie. 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest patronem wydarzenia. 

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną usługi Platformy Elektronicznego Fakturowania oraz trendy rozwoju e-usług w Polsce i w Europie. Będziemy mówić o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, jaka jest jego geneza i podstawy prawne oraz jak można usprawniać pracę w organizacji. W trakcie panelu dyskusyjnego porozmawiamy o zasadach efektywnej realizacji projektów z obszarów IT i wdrażania nowych e-usług w administracji.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w praktycznych warsztatach i na żywo spotkać się z twórcami Platformy Elektronicznego Fakturowania, przećwiczyć korzystanie z oferowanych usług oraz podyskutować o funkcjonalnościach.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli instytucji publicznych, organizacji zrzeszających przedsiębiorców oraz samych przedsiębiorców zainteresowanych wdrażaniem e-usług, a szczególności tych, którzy realizują dostawy lub usługi w ramach zamówień publicznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie https://www.konferencja-eab.pl

 

 

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook