szukaj

Wydarzenia

24.05.2019

Międzynarodowe Targi Warsaw Gift & Deco Show

Warszawa, 11.03.2019 r. 
 
 

Międzynarodowe Targi Warsaw Gift & Deco Show

24 – 26 maja 2019 r., Ptak Warsaw Expo

 
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Ptak Warsaw Expo serdecznie zapraszają do odwiedzenia i udziału Międzynarodowego Targu Warsaw Gift & Deco Show, który odbędzie się w dniach 24-26 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo.
 
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców objął patronatem tegoroczną edycję wydarzeń. 
 
Po raz pierwszy w Polsce globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej połączy się tworząc wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – Warsaw Gift & Deco Show.
 
W targach weźmie udział 800 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawią bogatą ofertę produktową z zakresu artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, mody, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling. Będzie to największe wydarzenie tej branży w tej części Europy.
 
Targi podzielone są na poszczególne strefy tematyczne: Home&Deco by Targi Rzeczy Ładnych, Ceramics&Glass by WG&DS, Celebration by Och Bazar, Kids by Mamaville, Mustache Yard Sale vol. 33 by Mustache, Handmade by Art in Town, Eco/Recycling by Och Bazar, Gadgets by Och Bazar, Paper&Office by WG&DS, International Sourcing by Gift Show Poland.
 
Podczas wydarzenia wystawcy i odwiedzający będą mogli skorzystać z bezpłatnej platformy matchmakingowej, dzięki której bezpośrednio umówią się na spotkania z zagranicznymi i polskimi kupcami w specjalnie zaaranżowanej strefie Business Matchmaking.
 
Dodatkowo, odwiedzający z zagranicy mogą dołączyć do dedykowanego programu Hosted Buyer. Warsaw Gift & Deco Show to również możliwość pogłębienia wiedzy o najnowszych trendach. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz Kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej tej branży.
 
Zapraszamy!

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook