szukaj

Zaufało nam 51 889 firmy, które zatrudniają 576 917 pracowników

Aktualności

Prawnik ZPP Poznań wybrany.Do programu „Rekomendowane Kancelarie Prawnicze”, na zasadzie wyłączności na terenie powiatu poznańskiego, dołączyła Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek Jackowski.

Witamy!

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek Jackowski świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej, a w szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz z zakresu doradztwa podatkowego.

Założycielem Spółki jest Tomasz Grzybkowski, który rozpoczął działalność adwokacką w Poznaniu w 1986 roku. W listopadzie 2001 roku powstała Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski & Guzek, z czasem przekształcona w Adwokacką Spółkę Partnerską Grzybkowski Guzek Jackowski. Jej Partnerami są adwokaci Tomasz Grzybkowski, Tomasz Guzek i dr Michał Jackowski. Adwokat Tomasz Grzybkowski jest również doradcą podatkowym.

Spółka zatrudnia adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, aplikantów adwokackich, aplikantów radcowskich, osoby z ukończoną aplikacją sędziowską. Pracownicy reprezentują wysoki poziom wiedzy prawniczej oraz posiadają duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Nad sprawnym funkcjonowaniem Kancelarii czuwa grono kompetentnych pracowników administracyjno-biurowych.

Więcej informacji na stronie:

Najnowsze artykuły

Prezydencki projekt ustawy o Funduszu medycznym – opinia głównego eksperta ZPP ds. ochrony zdrowia

Pod koniec czerwca prezydent Andrzej Duda przedstawił projekt ustawy o Funduszu Medycznym. Należy zauważyć, że w założeniu Fundusz ten daje możliwość przeznaczenia dedykowanych dotacji z budżetu państwa na projekty, które mają służyć podniesieniu jakości i skuteczności leczenia Polaków. Szczególnie pozytywnie należy odnieść się do wydzielenia dotacji na rozwój profilaktyki oraz dostępność do innowacyjnych terapii, które długofalowo powinny wpłynąć na zdrowotność naszej populacji.

Komentarz ZPP ws. rezolucji EKES dot. odbudowy europejskiej gospodarki po kryzysie COVID-19

11 czerwca 2020 r. podczas 522. sesji plenarnej została przyjęta Rezolucja zawierająca propozycje Europejskiego Komitetu Ekonomicznego i Społecznego („EKES”) dotyczące odbudowy i naprawy gospodarczej po kryzysie wywołanym pandemią Covid-19. W  swojej Rezolucji EKES wyraził przekonanie, że, aby skutecznie przezwyciężyć wyzwania wywołane kryzysem, instytucje unijne i państwa członkowskie nie mogą dążyć jedynie do  przywrócenia stanu poprzedniego, ale powinny skupić się zarówno na odbudowie, jak i na restrukturyzacji gospodarki.

Stan polskiego górnictwa – opinia głównego eksperta ZPP ds. energetyki

Zawarte w przedstawionej Członkom Zespołu ds. polityki gospodarczej i rynku pracy RDS prezentacji nt. aktualnej sytuacji w sektorze górnictwa węgla kamiennego w Polsce przedstawione dane dotyczące stanu polskiego górnictwa nie napawają optymizmem i wskazują na konieczność podjęcia szybkich działań stabilizujących, a co najważniejsze opracowanie Planu Restrukturyzacji Polskiego Górnictwa, planu rozsądnego, rzetelnego, uwzględniającego specyfikę polskiego górnictwa i polskiego sektora energetycznego…

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook