szukaj

Rada nadzorcza

Zbigniew Sulewski

Członek Rady Nadzorczej Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Dyrektor Trames Zbigniew Sulewski, firmy zajmującej się usługami redakcyjnymi, public relations, sponsoringiem, consultingiem oraz szkoleniami.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Autor wielu artykułów prasowych. Dziennikarz i redaktor zajmujący się dziennikarstwem śledczym, tematyką ekonomiczną oraz integracją europejską.
Niejednokrotnie przeprowadzał wywiady z czołowymi przedstawicielami polskiego i zagranicznego biznesu, politykami, osobami kierującymi gospodarką państwa. Często pojawia się w mediach (głównie regionalnych) jako ekspert ekonomiczny. Współpracuje również z Centrum im. Adama Smitha jako doradca do spraw mediów oraz rozwoju obszarów zacofanych ekonomicznie, kierownik programu Wschód zajmującej się współpracą z krajami Europy Wschodniej.

Pomysłodawca i organizator działu ekonomicznego w „Kurierze Porannym” – dzienniku ukazującym się w północno-wschodniej Polsce. Twórca i redaktor naczelny czasopisma „Świat Alkoholi”.

Dwukrotnie nagrodzony „Ostrym Piórem” Business Centre Club „za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspierania idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej”.

Zafascynowany sportem, mediami, filmem, teatrem, historią i turystyką.

Nasze strony

Subskrybuj nasze newslettery