szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Aktualności

ZPP pozostaje apolityczneWarszawa, 29 stycznia 2019 r.

 

ZPP pozostaje apolityczne

 

Inicjatywa polityczna prof. Roberta Gwiazdowskiego wywoła sporo pytań co do naszego zaangażowania w projekt. ZPP wielokrotnie deklarowało swoją apolityczność. Zapewniamy, że zasady ZPP nie ulegają zmianie:

  1. ZPP nie popiera ani nie zwalcza żadnej partii ani organizacji politycznej.
  2. ZPP popiera pomysły, postulaty i inicjatywy polityczne, które uznaje za słuszne, niezależnie od źródła ich pochodzenia.

Informujemy również, że prof. Robert Gwiazdowski złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej ZPP.

W imieniu całego zespołu oraz członków Związku składamy podziękowania dla Pana Profesora za wieloletnie przewodniczenie Radzie Nadzorczej oraz wkład w budowę i rozwój Związku. Życzymy również samych sukcesów w nowym projekcie.

 

Cezary Kaźmierczak
Prezes

Najnowsze artykuły

Stanowisko ZPP ws. ustawy o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego

Przewlekłość postępowań sądowych w Polsce, szczególnie w sprawach gospodarczych, stanowi jedną z głównych barier rozwoju przedsiębiorczości. Głośna i bardzo kontrowersyjna reforma sądownictwa przeprowadzona w ciągu ostatnich kilkudziesięciu miesięcy, niestety skupiła się raczej na personaliach i roszadach osobowych, niż jakichkolwiek zmianach o charakterze systemowym. W tym sensie można śmiało stwierdzić, że poniesione wskutek tej reformy straty…

Polska pilnie potrzebuje Doktryny Energetycznej

Aktualny stan i perspektywy rozwoju polskiej energetyki to nasz największy problem w kontekście konkurencyjności całej gospodarki. Zaniechania i brak strategicznego myślenia niebezpiecznie zbliżają nas do systemowej recesji i spadku poziomu życia obywateli. Polska pilnie potrzebuje doktryny energetycznej uwzględniającej procesy zachodzące na świecie, a nie tylko życzeniowe myślenie polityków. Tak wynika z najnowszego raportu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców pt. „Założenia do strategii rozwoju energetyki w Polsce”.

Warszawska Izba Gospodarcza nowym Członkiem ZPP

Do grona Członków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców dołączyła Warszawska Izba Gospodarcza. Witamy w naszym gronie! Warszawska Izba Gospodarcza wspiera rozwój przedsiębiorczości, poprzez aktywne uczestnictwo w procesie budowy silnego samorządu gospodarczego, działającego na rzecz budowy konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki w regionie i w kraju.

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/