• PL
  • EN
  • szukaj

    Aktualności

    Związek Przedsiębiorców i Pracodawców nawiązał współpracę z Polskim Stowarzyszeniem HR



    Warszawa, 17 grudnia 2019 r. 

     

    Związek Przedsiębiorców i Pracodawców nawiązał współpracę z Polskim Stowarzyszeniem HR

     

    W grudniu 2019 r. Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Polskie Stowarzyszenie HR zawarły umowę ramową o wzajemnym wspieraniu się w celu promowania ich działalności i inicjatyw.

    PSHR jest stowarzyszeniem zrzeszającym specjalistów, menedżerów i dyrektorów HR. W skład organizacji wchodzą także przedstawiciele przedsiębiorstw i innych jednostek zajmujących się profesjonalnie doradztwem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi jak również przedsiębiorstwa odpowiedzialne za zarządzanie kapitałem ludzkim w firmach działających na terenie Polski.

    „Wraz z podpisaniem umowy dla naszego Stowarzyszenia otwierają się nowe możliwości rozwijania inicjatyw ważnych dla kadry kierowniczej z obszaru HR. Kapitał ludzki w nowoczesnej gospodarce to najważniejsze ogniowo rozwoju przedsiębiorstw” – powiedziała Małgorzata Zachorowska, Prezes Zarządu PSHR.

    ZPP jest niezależną, samorządną i trwałą organizacją związkową zrzeszająca mikro, małych i średnich przedsiębiorców, a jej celem jest reprezentowanie interesów zrzeszonych Członków wobec organów władzy i administracji rządowej oraz organów samorządu terytorialnego, jak również organów Unii Europejskiej oraz ochrona ich praw i wolności gospodarczej.

    „Współpraca między ZPP i PSHR będzie przynosiła wiele korzyści środowiskom przedsiębiorców w zakresie zarządzania kadrami. W planach oprócz możliwych szkoleń, dedykowane projekty związane z rozwojem rynku pracy, o których już wkrótce” – powiedziała Agnieszka Szpara, Dyrektor Departamentu Relacji ZPP.

     

     

    Fot. geralt / pixabay.com

    Najnowsze artykuły

    Raport ZPP Bruksela |Focus on Europe| – Konkurencyjność UE w perspektywie globalnej

    Filarem integracji europejskiej przez dziesięciolecia była współpraca gospodarcza (w szczególności utworzenie unii celnej oraz stworzenie wspólnego rynku opartego na likwidowaniu barier w przepływie osób, usług, towarów oraz kapitału). Takie podejście, wraz z dalszym rozszerzaniem Wspólnoty o nowe kraje członkowskie, przyniosło Unii Europejskiej znaczące korzyści gospodarcze, o czym świadczy fakt, że w latach 1970-1980 PKB Unii Europejskiej istotnie wzrosło i osiągnęło poziom wyższy niż PKB Stanów Zjednoczonych.

    Raport ZPP Bruksela |Focus on Europe| – Niedostateczna reprezentacja regionu Europy środkowo-wschodniej w instytucjach UE

    Unia Europejska (UE), złożona mozaika narodów i polityk, nieustannie zmienia swoje oblicze, aby dostosować się do zmieniającej się dynamiki geopolitycznej i wewnętrznej. Europa Środkowo-Wschodnia (EŚW), ze swoją bogatą historią, różnorodnością kulturową i rozwijającymi się gospodarkami, stanowi kluczowy filar tej europejskiej narracji.

    Stanowisko ZPP w sprawie założeń dotyczących polityki partycypacji i transparentności Ministerstwa Cyfryzacji

    Od ponad dwudziestu lat obserwujemy dynamiczny rozwój cyfryzacji, charakteryzujący się szerokim wykorzystaniem nowych technologii przez praktycznie wszystkie sektory gospodarki. Od przedsiębiorstw po instytucje publiczne, aż po organizacje pozarządowe i obywateli.  Ta cyfrowa rewolucja, choć zakorzeniona w świecie internetu, znacznie wykracza poza jego ramy.

    Dla członków ZPP

    Nasze strony

    Subskrybuj nasze newslettery