szukaj

Zaufało nam 51 841 firm, które zatrudniają 576 141 pracowników

Wydarzenia

31.12.2018

Centralne Targi Rolnicze 2019 – specjalna oferta współpracy

Centralne Targi Rolnicze 2019 – specjalna oferta współpracy

 

                                                               

 

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem sieci sprzedaży w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Afryki i Azji, zapraszamy do współpracy przy 3 edycji Centralnych Targów Rolniczych, która odbędzie się w dniach 1-3 lutego 2019 r. w największym Centrum Targowo-Wystawienniczym w Europie Środkowo-Wschodniej Ptak Warsaw Expo.

 

UWAGA: Dla wszystkich przedsiębiorców zrzeszonych w ZPP, którzy jeszcze w tym roku zdecydują się na udział w Centralnych Targach Rolniczych, zapewniamy specjalny rabat na powierzchnię i zabudowę stoiska oraz nieodpłatny udział w dedykowanych rozmowach z potencjalnymi odbiorcami biznesowymi w ramach trzech działających równolegle sekcji spotkań B2B:  Strefa spotkań B2B z wyselekcjonowanymi partnerami z rynków zagranicznych, którzy zostali zaproszeni przez organizatora w ramach programu HO, STED BUYER,  Strefa kontraktacji i spotkań z dealerami i dystrybutorami branży AGRO z całej Polski oraz Platforma spotkań z doradcami rolniczymi.


Po raz pierwszy w historii targów rolniczych w Polsce, wdrażamy nowoczesne narzędzia dobierania partnerów i umawiania indywidualnych spotkań, które pozwolą uczestnikom targów, zarówno wystawcom jak i odwiedzającym, efektywnie wykorzystać swój czas spędzony na CTR. Dotychczas swój udział w rozmowach biznesowych w ramach programu Hosted Buyers na Centralnych Targach Rolniczych 2019, zadeklarowały już delegacje z Senegalu, Sudanu, Indii, Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi, Rosji, Egiptu, Algierii, Litwy, Mołdawii, Albanii, Angoli, Turcji, Kataru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Tanzanii.

 

Wystawców i partnerów CTR 2019 zachęcamy również do promocji swoich produktów w ramach programu „BIZNES ROLNIK – PP” – informacje na temat założeń i warunków udziału można uzyskać bezpośrednio u organizatora CTR 2019 na stronie www.centralnetargirolnicze.pl

 

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na premierę swojego produktu bądź rozwiązania w trakcie Centralnych Targów Rolniczych mogą liczyć na nieodpłatne wsparcie organizatora w zakresie organizacji i promocji wydarzenia w mediach branżowych. Dotychczas swoje premiery produktowe zapowiedziało już kilkunastu krajowych i zagranicznych producentów maszyn i urządzeń rolniczych, a także technologii SMART-AGRO i innych innowacyjnych rozwiązań. Uzupełnieniem prezentacji nowoczesnych technologii, będzie Platforma Dobrych Praktyk w rolnictwie, w ramach której swoje osiągnięcia zaprezentują polskie gospodarstwa rolnicze, wyróżniające się nowoczesnością, wdrożonymi technologiami oraz innowacyjnym podejściem do zarządzania zasobami i planowania procesu produkcji.

 

Centralne Targi Rolnicze 2019 to także kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych organizowanych przy współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi. To m.in. konferencja „Kierunki wykorzystania oraz ochrona zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich”, organizowana przez Instytut Zootechniki. Odbędzie się również, Konferencja Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, na temat nowej perspektywy finansowej Wspólnej Polityki Rolnej z udziałem Dyrektora Generalnego ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich w Komisji Europejskiej. Podczas trwania targów odbędzie się także Zjazd Izb Rolniczych z całej Polski.

 

Więcej informacji na stronie: www.centralnetargirolnicze.pl

ZPP

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter - ZPP w Brukseli
Kliknij tutaj

Zostań członkiem ZPP.

Dołącz do nas!

Podając swójj adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Nasze strony

Nasze newslettery

Facebook
www.linkedin.com/company/związek-przedsiębiorców-i-pracodawców/